Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig olyanba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyanba szeretek bele akinél esélyem sincs? L/20

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a szuperpasikat vagy hajlandó eszrevenni.
2014. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagy igény kevés adottság
2014. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Denn dein ist das Reich und die Kraft und die Herrlichkeit in Ewigkeit. Amen.
2014. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyántalán nincsenek nagy igényeim, akikbe beleszerettem eddig külsőre sose jöttek be csak belsőre mert az a fontosabb nekem
2014. nov. 8. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi lennék.

22 éves fiúként szinte olyan lányokba esek bele, akiknek már van párjuk, vagy elküldenének a halál f...ra :D


Sajnos túl könnyen szerelembe esek, ez nem jó.

2014. nov. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer majd találsz valakit. lehet, hogy csak 5év múlva, de biztos találsz, legalábbis remélem. :D


Én Fiú vagyok, de hasonló cipőben.

2014. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"egyántalán nincsenek nagy igényeim, akikbe beleszerettem eddig külsőre sose jöttek be csak belsőre mert az a fontosabb nekem"


Akkor viszont nem értem a kérdést. Így hogy lehetséges? Nem lehet, hogy magadnak hazudsz?

2014. nov. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TheHologram ***** válasza:
És én miért csak olyan lányba szeretek bele,akinél nincs esélyem? Nincsenek nagy igényeim. 19/F
2014. nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt az "esélyed sincs" dolgot úgy érted, hogy te csúnyának tartod magad?

Vagy ha nem is úgy fogalmazok, hogy csúnyának, de nem túl szépnek??

2014. nov. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!