Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig olyanba szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyanba szeretek bele aki nemlehet az enyém?

Figyelt kérdés
Nem ilyen nagy beképzelt cicababákról beszélek vagy híresség vagy ilyesmi hanem tök átlagos normális lányokról és annyira fáj mikor kiderül h nemlehet semmi közöttünk :S Midenki csak a nagy bunkó pasikat keresi? Aki normális jófej és nemveri át őket és tud szeretni az nemjó? Szerintem inkább hagyom ugyselesz újra soha bnőm......Most jön az a szöveg hogy álljak hozzá pozitívan stb...hát ezek után valahogy nincs erőm hozzá...
2010. jan. 6. 17:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ez általában mindenkivel így van.ez az élet rendje...
2010. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Csak annyira rossz :S Mert aki mostvan lány annyira beleestem mintmég senkibe eddig :S És olyanjól elvagyunk szinte 100%-ban hasonlítunk ugyanazokat szeretjük,ugyanazok történtek velünk legutóbb stb stb szóval annyira összeillenénk de mégsem lesz belőle semmi tudom... :S
2010. jan. 6. 17:30
 3/25 anonim ***** válasza:
Mért nem próbálod meg?Kezdeményezz...Hány éves vagy?
2010. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

De nemtudom hogy próbáljam meg?Most úgy viszonylag egész jó barátok lettünk de néha szó esik arról hogy mennyi pasi van aki járna vele stb és ha velük nemakar akkor velem......


Amugy 17vagyok

2010. jan. 6. 17:35
 5/25 anonim ***** válasza:
Mennyire vagytok jó barátok?Szoktatok eljárni valahova közösen?
2010. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Úgy aránylag msnen lettünk jóbarátok de időnként ha úgyvan néha elmegyeünk sétálni vagy beülünk valahova dumálni vagy suliba amikor őis ottvan ahol én akkor szünetekben....
2010. jan. 6. 17:39
 7/25 anonim ***** válasza:
Talan azert nem akar veluk, mert veled akar, csak egy lany nem nagyon szokott kezdemenyezni. Amugy nekem is eletem nagy szerelme 17 evesen kezdodott (es sajna most ert veget), es szinte igy. Volt egy lany, akivel nagyon jol egyeztunk, mindent tudott rolam, meg azt is, h ki tetszik nekem (mert ugy-e kiontottem neki a lelkemet mindig, mit sem sejtve) es osszejottunk. Igaz, h neki is benne volt a keze a dologban, mert tudta, h mikor akarok lepni, es kozbelepett (mert egyik legjobb baratnojevel akartam jarni), szoval szerintem csak meg kell probald. Talan te leszel az...
2010. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hívd el pizzázni vagy filmet nézni.Legyetek minél többet együtt.Aztán majd alakul;)
2010. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom kétlem hogy velem......

Amugy velem is nemrég szakított bnőm többmint egy év után és ezzel a lánnyal is kb akkor a pasija és miután énmár feldolgoztam ezt az egészet csomót beszélgettem vele segítettem neki stb és ezért szeret mint barát szerintem.Azabaj hogy néha mond olyakat ami mintha utalás lenne de amikor élőben beszélünk akkor kb mintha semmit sem akarna.....Vagy elkéne mondanom mivan és lesz ami lesz?

2010. jan. 6. 17:43
 10/25 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak fél egy újabb csalódástól...
2010. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!