Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bűn az, hogy fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn az, hogy fiatal, duci lányként a normál testalkatú, neadjisten izmosabb fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Rövid életem során találkoztam emberekkel,akik amikor meghallották a fenti tényt,ferde szemmel néztek rám.Sőt,amikor tovább fűztem,és hajszínt is toldottam hozzá,ezzel konkrétabb képet adva az 'ideálomról',egyenes megbotránkozást kaptam válaszul.

Tudniillik betegség miatt lettem kerekebb a kelleténél,de így is alacsony az önértékelésem és félénk is vagyok,úgyhogy elég rosszul esik,ha valakivel megosztom,hogy milyen fiút tudnék elképzelni magam mellett,és egyesek úgy kezelik,mintha főbenjáró bűnt követnék el ezzel...

Jó,értem én,hogy 'furán' néznénk ki egymást mellett,de szerintem ez nem elég ok arra,hogy valaki kiakadjon ezen.

A legviccesebb,amikor valaki nem is mond erre semmit,de a tekintetén látni,hogy olyasmit gondol,hogy:"mégis kinek kellenél te?",vagy ilyesmi.Ismerek vékony és normál,illetve nálam ducibb embereket is,és mindegyiküket csodásnak tartom és elfogadom,nem törődve azzal,hogyan néz ki és kit tud elképzelni maga mellé.Vagy,ha éppen nem tartom rokonszenvesnek,az sem a testalkatával összeegyeztethető.


Meglehet,túl heves voltam a témával kapcsolatban,de sok ilyennel találkozom,akár velem esik meg,akár mással.


Kérlek titeket,kulturáltan válaszoljatok.


2014. nov. 9. 00:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez nem teljesen így működik. Nekem is van ideálom, vannak úgymond bejövős tulajdonságok, de ezeket nem magamhoz mérem. Tehát, ha mondjuk felteszem, hogy nekem van 2 diplomám (nincsen egyébként, de most a példa kedvéért) akkor én nem várom el a páromtól, hogy neki is legyen legalább egy vagy felsőoktatásban tanuljon mert szakmával nekem nem elég jó. Neki van egy élete, amit ő szeret, ami neki úgy jó ahogy van és nekem is van egy életem, amit szintén úgy intézek, hogy számomra megfeleljen és egy bizonyos mértékig ebbe szerintem nem kell beleszólni. Amíg a két életmód, felfogás összeegyeztethető és nem káros, addig ebből nincsen probléma. Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy az egyik fél lehúzza a másikat, az is előfordulhat, hogy a másikon segít, de az is kivitelezhető, hogy mindketten a saját kedvük szerint teszik a dolgaikat, persze a párkapcsolat alkalomadtán megköveteli a kompromisszumot, de nem kell feladni a saját életünket. Ugyanúgy el lehet menni sportolni, edzeni vagy egyéb hobbikat folytatni és az étkezési szokásoktól sem kell megválni mert a párkapcsolat nem azt jelenti, hogy a két fél megszűnik külön létezni és úgymond egy emberként egyesülnek. Szerintem az sem bűn, ha egy külsőre vagy belsőre csúnyán szólva alsóbb kategóriás ember egy nála "jobbat" választ vagy legalábbis ő tetszik neki. Az ember nem tudja szabályozni az ízlését, ha a magas, izmos jön be neki akkor az, ha meg az alacsony vékony akkor az és egyikkel sincsen semmi baj. Szerintem ez nem elvárás vagy kritika, ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy például a kérdezőnek csak a saját ideálja teszi a férfit és ez nem kötelezi az összes pasit arra, hogy akkor most rögtön menjenek el gyúrni, nem kell ehhez idomulni. Csupán arról van szó, hogy a kérdezőnek ez tetszik, ezután már csak az "feladat", hogy találjon egy ilyen pasit, akinek meg ő tetszik mert szerintem az sem lehetetlen. Van olyan férfi, akinek ez tetszik és ő, attól függetlenül, hogy nem túl gyakori az ízlése még nem lesz egy beteg, perverz állat. Ez ugyanolyal ízlés mint, akinek a vékony vagy az izmos vagy a szőke, vagy éppen a barna hajú lányok tetszenek. Vannak emberek, akiknek fontos az egészség, az egészséges életmód, a sport és azt is megértem, hogy ha saját maga eszerint él akkor egy olyan társat szeretne aki hozzá hasonlóan törődik magával és szerintem ez is teljesen normális és megérthető. Azt, hogy betegség miatt híztál meg vagy szimplán a te hibádból nem tartom fontosnak, hiszen a lényegen nem változtat. Sokaknak ez kamunak tűnhet mert így elháríthatod a felelősséget és ezzel próbálhatsz takarózni, de nem kell. Nem tartozol magyarázattal másoknak. Én nem tartom a túsúlyt bűnnek, amíg nincsenek súlyos egészségügyi következményei és az adott ember elégedett magával, az életével akkor addig szerintem semmi probléma nincsen vele. Biztosan van, akivel összeillik az ízlésetek, de ne háborodj fel azon, ha valaki másképp vélekedik rólad mert azt nem várhatod el, hogy mindenkinek tetsszen a külsőd mert ilyen nem létezik.
2014. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg tetszenek a fiatal duci lányok. Akkor most ez is bűn? :)
2014. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem bűn, csak tahóság, hogy nem vagy hajlandó teljesíteni azt, amit elvársz a másiktól. Mert lehet, hogy találsz éppenséggel olyan izmos srácot, akinek tetszel így, de akkor sem vagy fair, mert ő rengeteg energiabefektetéssel tudott téged megszerezni, aki még a kisujjadat sem vagy hajlandó megmozdítani.
2014. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem elobb a dietan kellenne gondolkodnod mangalica. Hodd el aki ad a kulsejere es heti 4-5x lemegy edzoterembe az biztos, hogy nem teged fog valasztani. Ki akarna szagolgatni izzadsagszagu szalonnazsírt mikor megkaphat egy torekeny viragszalat. Ne is almodozz es irany a fogyitabor. Egy ilyen sracot csak akkor tudsz megfogni ha orakig szopod es lenyeled.
2016. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Minden rajtad múlik
2016. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 De La Cruse ***** válasza:

Ki mondta, hogy ez bűn?

Felejtsd el.

Az emberi testnek van egy esztétikája. Teljesen egészséges ha keresed benne a szépséget és értékeled.

2018. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!