Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lattatok mar szep lanyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lattatok mar szep lanyt?

Figyelt kérdés

Mert en lattam.A facebookon ismerosom lett egy csaj.....Egyszeruen ez a csaj egy csoda!!!!!!!!! Ilyen szepet nem lattam meg :)

Ennel szebb lany sohasem fog szuletni.Az alakja nagy ott van....De az ajka az valami meses *_*

Kinoz valami belolrol....Nem tudom,hogy mi az :/

kb olyan 17 eves a csaj.....Beleszerettem szerintetek.Hogyan lehetne elfelejteni.Sose talalkoztam meg vele a varosban hala Istennek!!!Hogyan tudnam mondjuk meg utalni....Hogyan lehet megutalni egy Istennot ? :/



2014. nov. 9. 06:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Beleszerettem szerintetek?Hogyan lehetne elfelejteni?*
2014. nov. 9. 06:11
 2/9 anonim ***** válasza:
xdddddd
2014. nov. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%

Miért akarod elfelejteni ?

Nem lenne jobb megismerni, és szerencsét próbálni ?

2014. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sírok rajtad
2014. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kinoz valami belolrol....Nem tudom,hogy mi az"


Gyönyörű lány, tetszik neked, de még egybüdős szót nem beszéltél vele, mégis "beleszerettél".

Ezt hívják erekciónak és hormonoknak, de rohadtul nem tartalmas és érdemi szerelemnek.

2014. nov. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
27 eves vagyok,es ronda....Ja es szuz....Biztos nem fogok elebe allni azzal,hogy nem jarnank-e -_0
2014. nov. 9. 08:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah....Es barki beleszeretne egy ilyen szepsegbe.Meg akkor is ha nem ismered!
2014. nov. 9. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
De az nem szerelem a szó valódi értelmében hanem csak testi vonzalom, az arc ugyanúgy a test része. Mit nem értesz ezen?
2014. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En nem akarok tolle semmit,mert tudom,hogy ugyse kellenek neki.....De mar valami,es csak ra gondolok....Azthiszem,fogok vele beszelgetni fac-en,ha szoba all velem.Talan jo baratom lesz :S:S
2014. nov. 9. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!