Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti láttatok már olyan gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti láttatok már olyan gyönyörű lányt/helyes fiút, akinek a láttán szívesen elsírtátok volna magatokat?

Figyelt kérdés

Mert tudjátok, hogy sosem kaphatjátok meg, vagy mert sokkal szebb/helyesebb nálatok?

Az én iskolámba jár egy lány, olyan gyönyörű, főleg a szemei, hogy még azt is szégyellem, hogy valamikor azt hittem magamról, hogy én is szép vagyok. Ez a lány valami elképesztően szép, a szemei barna őzike szemek, az egész arca nagyon bájos, és jaj! :( A legrosszabb, hogy smink nélkül is elbűvölő... Komolyan sírni támad kedvem, amikor meglátom.


2013. máj. 6. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én láttam szegény csaj olyan csúnya volt h majdnem sírtam h szegény milesz vele xd
2013. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
figyu mutasd meg neki ezt a kérdést amit most írtál! ;)
2013. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sírógörcs még csak csúnyáktól kerülgetett. Szép lányoktól inkább tátva marad a szám...
2013. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hugh Jackmen... gyere a mamához... :'(

Nem akar!!

2013. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a szép..
2013. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nap mint nap.
2013. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok...és heteró. Csak nagyon önbizalomhiányos, de nemrég még sikerült valahogy összekaparnom egy kicsit magam, de modt megint a padlón vagyok. :/
2013. máj. 6. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:

"Sose leszel jobb, ahogy kevesebb se leszel, soha senkinél."

Ezt ne felejtsd el!


Kérdésedre válaszolva: Nem láttam.

2013. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kicsit túl érzelmes vagy, szerintem mindenki szembesül ilyennel. Én is nap mint nap látok olyan csajokat hogy elképesztő. Leírhatatlan az érzés. Tény hogy szar dolog realizálni hogy jó, duma, meg minden, de van egy szint ahova az már nem ér el. Mondjuk a sírástól még messze van az az állapot.

De pl olyan is történt velem hogy járt a kondiba egy csaj akit valóságos angyalnak láttam, tényleg mindene ott volt, aztán eltelt valamennyi idő, és még mindig szépnek látom, de annyira erős vágy már nincs bennem. Valahogy elmúlt. Egyébként nem kell totálisan kétségbeesni, mert mindenkinek más az ízlése, előfordulhat hogy valaki rólad gondolja ugyanezt.

2013. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaja, edzésen láttam pár ilyen srácot. Egyszerűen minden szempontból tökéletesek. Nem csak külső értelemben, mert beszélgettem is velük, sokat és úgyis teljesen rendben vannak.


Néha sírni tudnék azon, hogy nekem sose jut majd ilyen félisten, mert bármennyire is teperek, az arcom nem lesz szebb, és hiába van jobb testem a sporttól, csajként ez tökmindegy, mert az arcod a lényeg.

Ha csak egyszer megsimogathatnám őket, vagy valami, még az is tök jó lenne. :(

2013. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!