Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti verekednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti verekednétek egy lányért?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem kezdenék verekedést
2014. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha bajban lenne akkor igen, de úgy magában nem. Nem ér ennyit senki szerintem, bocs.
2014. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
haha. teljesen szituáció függő. de felsorolok egy lehetőséget. ha az adott csaj történetesen a bnőm lenne, és valaki feltűnően rányomulna, és többszöri felszólításra se hagyná abba, és ha ez a csajnak se tetszene, akkor elcsattanna pár jobbegyenes. Esetleg ha valakit molesztálnának buliban/utcán, akkor megpróbálnám odatenni magam. Egyébként meg, ilyen párzási időszak típusú keménykedő bunyót nem..
2014. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem, akkor nem. Ha tetszik, vagy valaki molesztálja, akkor igen. Ha a barátnőm, és valaki célzásokat tesz neki, akkor a tisztelt delikvensnek letépem a karját, beleállítom a hátába, azután a fejét a kezébe adnám.
2014. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy is.
2014. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

hogy érted? miért? meg ki akarna velem verekedni?


ki a menőbb kan,dologra gondolsz? nővel együtt végezném ki a srácot,nem hat meg az ilyen.

2014. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem ha csak rám nem támadnak...

Miért kéne verekednem egy lányért? Mert ha nem nyerek a másik félhez megy? Ha ilyen akkor az egy *****. Ha meg kell védeni a lányt nyilván minden tőlem telhetőt megteszek.

17/F

2014. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igazából arra gondoltam,hogy egy csomó filmben vannak olyan jelenetek,hogy 2 fiú összeverekszik egy lányért,de nem nagyon hallottam a környezetben,hogy történt volna ilyesmi.
2014. nov. 9. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt már olyan hogy kocsmában nagyon tapiztak egy lányt aki nem akarta, és elhívtam egy másik helyre. Utcán még úgy is jöttek egy darabig utána hogy velem volt, és kiabáltak is neki. Ilyen helyzetben odacsapnék ha kellene, akkor épp nem kellett. De nem feltétlenül csak lányt védenék meg. Ha mondjuk egy 14 éves srácnak több idősebb ember nekiáll akkor őt is megvédem. Viszont nagyjából egy súlycsoportú embereknél úgy vagyok vele hogy rendezzék le. 2 csaj is simán lerendezheti egymás között, nem fognak belehalni.
2014. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"igazából arra gondoltam,hogy egy csomó filmben vannak olyan jelenetek,hogy 2 fiú összeverekszik egy lányért,de nem nagyon hallottam a környezetben,hogy történt volna ilyesmi."


Ez vicc.

A lány vagy akar valamit tőlem, vagy nem akar.

Nem azért fog akarni mert megverek valakit:D

2014. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!