Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy orvos. Kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy orvos. Kezdeményezhet nálam?

Figyelt kérdés

Szájsebészeten nagyon megtetszett az egyik doki és én is neki, úgy vettem észre. 1 alkalommal voltam, többet nem kell visszamennem. A nevemet és címemet tudja. Szerintetek kezdeményezhet nálam?

28L


2014. szept. 22. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, miert nem. Esetleg Te is rakereshetsz fb-on.
2014. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom a nevét.
2014. szept. 22. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
eleg egyszeru megkeresni, megnezed az intezmeny honlapjat es ott sokszor arckeppel vannak fent az ott dolgozok. De lehet csak nagyon kedves volt, velem is kedvesek az orvosok, de en annak tudom be, hogy jol vegzik a munkajukat, nem gondolom tovabb a dolgot. De ha ugy erezted, hogy kolcsonos volt a szimpatia akkor o is kereshet, vegulis 1x Te is rairhatsz..max. elutasit.
2014. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!