Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rusnya fejű, valamint vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rusnya fejű, valamint vékony, magas fiúként ocsmány, hájas barátnőm lehet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Esetleg középhájas.
2014. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Hányszor teszed fel még ezt a kérdést???

És ha egyszer kib.....szott ronda vagy, mért várnád el hogy egy jócsaj megelégedjen veled? És mielőtt azzal a szöveggel jönnél, hogy nézze a belső értékeid...te is nézed az "ocsmány.hájas" lány belső értékeit..

2014. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya sztem.
2014. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nem értem miért születik valaki k**va szépnek és helyesnek,míg más k**va rondának és ocsmánynak.Eddig azt hittem,hogy rengeteg befektetett munkával fel lehet zárkózni,ki lehet törni,de nem és nem és nem.Képtelenség.Ha rondának születtél,ronda maradsz.Nyominak tartanak majd,lenéznek,kinevetnek,nem lesz csajod.Míg aki szép lett,annak semmi nem kell tennie és kedvelik,istenítik.
2014. nov. 9. 18:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki meg Afrikába születik és éhezik. Ennyi.
2014. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Küldessz magadról képet?
2014. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy irreális és hülye példa,de ha egész nap vadásznának,állandóan,mindenre ami ehető,akkor nem éheznének.

Én állandóan a külsőmmel foglalkozik,kondi,edzés,kajálás,kozmetikus,bőrgyógyász,öltözködés,higiénia,hajviselet,illat stb. stb. mégsem sikerül még egy kicsit sem jobban kinézni,ugyanúgy semmibe vesznek és rondának tartanak a csajok.Hihetetlen,hogy nem lehet változni.

2014. nov. 9. 18:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet! Mindenkiben van valami, ami megfogja az embert!:)
2014. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet nekem is! Vicces,amiket írsz :)
2014. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
miért lenne vicces?
2014. nov. 9. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!