Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó vagy taszító számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó vagy taszító számotokra, ha valaki, aki intelligens, annak is tartja magát?

Figyelt kérdés
Egészséges önbizalom vagy szerénytelenség? Mielőtt támadnátok, nem magamra gondoltam! :D
2014. nov. 9. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát hogy nagy az arca az 100%


Aki okos és tudja is magáról az nem keménykedik vele.

2014. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha annak tartja magát (és az is). Az a gáz, ha ezt mindig az orrod alá dörgöli.
2014. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha valaki sokat tanul és művelt, az azt jelenti hogy fektetett az eredményébe időt, tehát van mire dicsekednie.

Az sosem taszító számomra, ha nem egy esetleg bunkó/műveletlennel élek együtt...:)

2014. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindennek van határa, ahogy ennek is.
2014. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én intelligensnek tartom magam (amúgy másoktól is hajlamosak annak tartani), viszont félek a nagyképűség rejtette csapdáktól, ezért sokszor vagyok álszerény, ami viszont megint csak a nagyképűség egyik formája, ráadásul kétszínűség is, amit nehezen bírok, így aztán egy csomószor meg szándékosan nagyképűsködöm, de annyira eltúlozva, hogy lejöjjön belőle, hogy nem gondolom komolyan... Na akkor én most milyen ember vagyok?
2014. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt igazából nem hivalkodásra gondoltam, pusztán önbizalmat ad számára, hogy ezt értéknek tekinti magában.
2014. nov. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!