Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép arcú, okos és intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép arcú, okos és intelligens lánynak tartanak. Viszont túlsúlyos vagyok. Létezik, hogy csak és kizárólag ez az oka, hogy nem kellek senkinek komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Érdeklődők és udvarlók mindig vannak, de vagy engem nem fognak meg, vagy csak le akarnak fektetni. Elég egyedi testalkatom van, tipikus körte alkat, nagy mell - széles csípő - nagy fenék és olyan 95 kg vagyok, 25 éves létemre.


Szóval aki nagyon odavan ezért a testalkatért, annak kincsesbánya lehetek, de ugyanakkor mégsem alakulnak a kapcsolataim komolyabbá, valahogy mindig megállunk a fejlődésben, a továbblépésben. Tudom, tudom, le kéne fogyni. Csak nem értem, hogy ha vannak olyan pasik, akiknek tényleg bejön ez a testalkat, és még az arcomra is azt mondják, hogy kedves, aranyos és (van akinek) szép, meg sokszor megkapom azt is, hogy értelmes, okos vagyok, akkor mi lehet a baj?



2014. nov. 2. 02:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

Az is lehet, h még nem találtál megfelelő embert.


De az egészséged miatt is érdemes lehetne fogyni, én se vagyok egy nyüzüge gyerek, de nálam 5kg-al több vagy. :)


Ha esetleg érdekel táplálkozási vagy sportolási tanácsadás szívesen segítek.

2014. nov. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Most gonosz leszek, de ismered a nagy "kufferbe jó pakolni, csak ciki vele utazni" mondást? Lehet, hogy picit túl kövér vagy. amúgy természetesen ez butaság, a túlsúlyos embereknek is vannak kapcsolataik. Rajtad is múlik, hogy elfogadod-e magad. szóval te tudhatod egyedül, mi kell neked
2014. nov. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

"Létezik, hogy csak és kizárólag ez az oka, hogy nem kellek senkinek komoly kapcsolatra?"


"Érdeklődők és udvarlók mindig vannak, de vagy engem nem fognak meg, vagy csak le akarnak fektetni."


Ez most csak szerintem üti egymást?

Jó, oké, vannak akik csak le akarnak fektetni, de nem hiszem, hogy mind, csak ők ne elég jók neked. Tehát hülyeséget írsz.

Nem a külsőd miatt nincs kapcsolatod, hanem vagy azért, mert túlságosan válogatós vagy, vagy mert a belsőd nem oké. Igen, a belső is számít, főleg, ha kapcsolatot akar az ember, nem csak dugni.

2014. nov. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszi BDSM, nemrégiben volt egy időszakom, amikor minden lehetséges táplálkozási és sportolási lehetőségnek alaposan utána olvastam, aztán fogytam is, de egy kis lelki válság miatt nem figyeltem és visszajött. De a számomra megfelelő módszer már megvan, mostanában elkezdtem újra alkalmazni. :)


Barátnőim is ezt mondják, hogy ne aggódjak, mert csupán csak még nem találtam rá a másik felemre. Viszont nekem egyre nyomasztóbb ez, mert már 4 éve hol keresem, hol nem, de nem akar jönni. Csak a sok csalódás, ahogy játszanak velem. És kezdek belefáradni a próbálkozásokba is, pedig alapvetően tök pozitív személyiségnek gondolom magam.


2# Igen, ismerem ezt a mondást, biztos van benne valami. Hát a csípőm és a fenekem tényleg szélesebb a normálnál, de hihetetlen, hogy ez senkinek ne jöjjön be, aki nekem is bejönne, pedig barátnőim szerint így is azok tetszenek nekem, akik nem is helyesek... nekik legalábbis.

2014. nov. 2. 02:48
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Az a jó, ha van mit fogni. :-) Finom, puha selymes... :-) A csontokkal csak a játszani lehet. Szerintem jó csaj vagy, csak még nem találtad meg, azt aki megérdemel.
2014. nov. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

3#

"Jó, oké, vannak akik csak le akarnak fektetni, de nem hiszem, hogy mind, csak ők ne elég jók neked."


Pedig ebben az évben kb. 7-8 udvarlóm közül, az a kettő, akikben teljesen bele voltam habarodva és még most is majd megszakad a szívem miattuk, na pont ők voltak azok, akik csak lefektetni akartak és semmi többet. :(

A belsőm szerintem oké, legalábbis a legtöbb megerősítés alapján. Válogatós sem vagyok túlságosan, de akinél nem érzek vonzalmat, azzal hiába akarnék pl. csókolózni, az nem esik jól az embernek. Akikhez meg vonzódok, azok mondom nem akarnak komolyabbat. :(

2014. nov. 2. 02:51
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Ami nálam az aranyat jelenti az a saját megfogalmazású S-betű-és-3as-arányszabály, azaz: Amíg a lány oldalról vetített képe kiad egy S-betűt, és a szemből vett képe kiad egy hármast (suta hármas, a has aránylag be kell mélyedjen) akkor rendben vannak az arányai, Ha ez nem teljesül annak 3 oka lehet:

-túl sovány

-túl kövér

-szar az elosztása


Ezekből a harmadik van csak igazán de az első kettő gátolhatja a jó elrendezést. Ha pedig ez működik, akkor leszarom, hogy ténylegesen mennyi a súlya.

2014. nov. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Amúgy adtam nektek zöld kezeket. :)
2014. nov. 2. 02:57
 9/25 A kérdező kommentje:

7#

Formáim vannak, csak nagy kiadásban. A csípőm tényleg nagyon széles, de a súlyom úgy oszlik el, hogy általában azt mondják arányos vagyok, bár én ezzel néha vitába szállok. Meg nem az a "lötyögős" típus...

2014. nov. 2. 03:00
 10/25 anonim ***** válasza:

Akkor nem hiszem, hogy ez gond lenne.

Am. hány cm is vagy?

#7 vagyok.

2014. nov. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!