Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szerelmes vagyok a (régi) legjobb lánybarátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2. éve vagyunk osztálytársak nagyon jól összebarátkoztunk nyáron még egy táborban is voltunk, egymás mellett aludtunk ilyenek... én nagyon belészerettem, sose szerettem még ennyire egy lányt, mint őt. elmondtam neki mit érzek 1 hónapja, de ugyanannyira szeretem mint ezelőtt, azt hittem ha elmondom neki nem fogok ennyit szenvedni, mert ezelőtt olyanokat mondott hogy mennyire tetszik neki ez a srác meg az.Amikor elmondtam nagyon szomorú volt én nagyon izgultam , most már nem nagyon beszélünk. régen minden nap órákat, most meg egy hét alatt pár üzenet...Nagyon fáj amikor látom mindig elkap a bukás és a bánat érzése mit tegyek ezek ellen? Egy álmom bukott el... 15/f
2014. nov. 9. 18:46
 1/2 A kérdező kommentje:
amikor reggel felkelek, mindig eszembe jutnak az együtt töltött időink
2014. nov. 9. 19:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki h mennyire fontos szamodra es h csak ra tudsz gondolni nelkule meg banatos es maganyod vagy ha latod az arcan h megert es esetleg erdeklodik irantax es ugy gondolod karold at
2014. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!