Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert gondolja a felnottek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolja a felnottek tobbsege, hogy egy 14-15 eves lanynak meg babaznia kene, es nem fiuznia?

Figyelt kérdés
En tokre nem ertek vele eggyet,es neha azt gondolo,hogy azert gondoljak ok ezt,mert amikor ok voltak 14,15 evesek,egy fiu rajuk sem nezett :D
2014. nov. 9. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

EGGY 14-15 éves lánynak még tényleg nem kéne pasizni.

Főleg akkor akadok ki amikor 14 éves lányt meglátok egy 40 éves pasi mellett.

2014. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem jól gondolod aranyosom :) Csak amikor én voltam 14,nem az volt a divat,hogy kinek volt már több fiú meg, meg nem azon versenyeztünk,hogy ki veszti el előbb a szüzességét...
2014. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert még sérülékeny, önálló döntésre korlátozottan képes, a tetteinek a következményeit is csak korlátozottan képes felfogni. A babázás meg kevésbé hajlamos arra, hogy maradandó sérüléseket okozzon. (Horrorfilmeket leszámítva persze.)
2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es 25l
2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem a fiúzással van a baj,hanem a szexel.
2014. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert az ő idejükben sokszor még tényleg csak babáztak (bár én kétlem, hogy ez tényleg annyira igaz volt, mint ahogy a nosztalgikus emlékeik azt mutatják :D) csak azóta változott a világ, az uralkodó értékrend, amivel ők nem tudnak lépést tartani. Megjegyzem, nem kell ehhez 30-40 évesnek lenni, az én 18-20 éves osztálytársaim is ki vannak akadva azon, ha az elsős-másodikos gimisek nyilvánosan smárolnak. Az emberek szeretik azt hinni, hogy csak úgy lehet valamit jól csinálni, ahogy ők csinálják, csinálták.
2014. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szerelem kortól független, senki nem ütheti bele az orrát egyik ember dolgába sem.

Az, hogy ki mit csinál, magánügy, persze a gyerek is az, de gyereket még azért ne csináljatok.

2014. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező.:

1. előbb írni és fogalmazni tanulj meg.

2. nem azért mert rájuk sem néztek...nem ez(volt) az értékrend és a mérvadó.


Ha 18-20 éves korodra majd egy szétb*szott alkoholista p*csa leszel, majd magadra vess.

Mer' ma már ez az értékrend. 15-15 évesen széthányni magad..

2014. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert jogos.
2014. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Inkább járj rendesen suliba és legyél jó tanuló :)

Fiuzni ráérsz az egyetem/főiskola/ középsuli alatt/után is !! ;)

2014. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!