Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy eljem tul ezt az idoszako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eljem tul ezt az idoszakot? Hogyan tovabb? Felnottek velemenyere lennek kivancsi inkabb, de barki irhat!

Figyelt kérdés

Elso kapcsolatom volt, 2 honapig jartunk. Azt hittem, hogy o az igazi.

Nagyon kedves volt, szenvedelyesen szeretett, es a mai napig erzem, hogy szeret, eppen ez miatt hagyott el.


Kulfoldon elunk, o Spanyol szarmazasu. Rengeteg dolog merult fel az utobbi idoben, mint problema. Tobbszor mondta, hogy a velem valo kapcsolata ebresztette ra arra, hogy mennyi problema van az eleteben, amivel nem elhet boldogan mellettem amig meg nem oldja. Nem tert ki a reszletekre, amikor megkerdeztem pedig elkerulte a valaszadast.

Mar az ismerettsegunk kezdetekor poenkodott azzal, hogy gyereke van, de mindig mondta, hogy csak viccel. Nem hiszem, hogy egy 21 eves srac ezzel poenkodna. Egyszer meg is kerdezte, hogy mit szolnek hozza, ha valoban lenne egy fia. Mondtam, hogy elfogadnam, de akkor is mondta, hogy viccel.


Egyedul jott el az orszagabol, szoval 21 eves letere egymagat tartja el, dolgozik, foiskolan tanul, alberletet, kocsit fizet, 2 allasa van, es otthonra is kuldi a penzt. Rossz csaladi hatterrel rendelkezik, ami eleg komoly zurt okozott az elmejeben. Csodalom, hogy kepes tartani magat.


Elottem volt egy munkahelyi kapcsolata, ami nem biztos, hogy veget ert akkor, amikor mi elkezdtunk jarni. Van egy olyan erzesem, hogy esetleg vele van most kapcsolatban, mivel a lany eleg akaratosnak tunik, es mivel kiskoru, siman veszelyeztetheti a volt parom allasat ha beszol valamit.

Tobb problemaval is szembesitett engem, koztuk ott volt az is, hogy nem tudja, hogy haza koltozzon-e vagy sem.


Latom, hogy ossze van zavarodva, es neha meg tartjuk a kapcsolatot sms formajaban.


Nagyon szeretett, es tudom, hogy komolyan gondolta. Megijedhetett a kapcsolat komolysagatol is, mivel 7 eves volt, amikor az annya ott hagyta, meg is mondta, hogy fel, mi van, ha egyszer en is lelepek massal. Lehet, hogy inkabb lezarta, mielott tulsagosan belem szeretett volna.


Sajnos eleg hamar lefekudtunk egymassal, akkor jartunk 4 napja. Korai volt, de nem bantuk. Sot, azt mondta, hpgy ezt neki sem lett volna szabad, mivel hazassag elott tabunak minosul a szex, de tudta, hogy velem ez mas, es egy nap, ha rendezodik az anyagi helyzete, akkor elvesz felesegul, es eltart, hogy en otthon tudjam nevelni a gyerekunket. Ezeket mind komolyan gondolta, sokszor beszelgettunk ilyen dolgokrol.


Tudom, hogy szeretett, es most is erez valamit, de fel, vagy a masik lany sakkban tartja. Nem tudom pontosan mi, de nagyon megvisel ez az egesz. 2 honapja szakitottunk, es meg mindig szeretem, es rettentoen hianyzik. Tobbszor kerdeztem, hogy azert hagyott-e el, mert mar nem szeret, csak felt bevallani, vagy mi volt az oka. Az a valasz erkezett, hogy ez nem igy van, meg mindig erez valamit irantom, foleg ahogyan ram nez, ebbol nekem is tudnom kene, de az elethelyzete nem megfelelo egy kapcsolathoz. Nem tudja megigerni, hogy visszjon, mert meg magaban sem biztos, de szeretne rendbe tenni a dolgait, es vissza jonni.


Meg ertem ezt, mivel tenyleg bizonytalan az elethelyzete, de ugy erzem, hogy eldobott magatol, nem szeretett elegge, hogy kitartson mellettem, es nem erzi azt a fajdalmat amit nekem ezzel okozott.


Nem tudom, hogy mit tegyek... Ketsegbe vagyok esve, es melyen osszetortem!


2013. aug. 19. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A másik lányba szerelmes, csak amikor az kidobta, akkor -látván, hogy kapható vagy- veled vígasztlódott. Most füttyyentett a szerelme, ezért dobott téged és visszarohant hozzá. Mindezt nincs pofája az arcodba mondani, főleg azért, mert ha a nagy ő újra kidobja, akkor "arra" jó leszel te is...
2013. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd tiszteletben az akaratát. Egyébként erős a gyanúm, hogy kb. még két hónap és örülsz majd hogy megszabadultál ettől a zűrös kapcsolattól...
2013. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fejet fel, és tovább. Ne égess fel magad mögött minden hidat, de ne várj rá. Ha suliba jársz, akkor teljes gőzzel tanulj, ha munka, akkor koncentrálj arra. Ha jó munkát találsz, akkor könnyebb lesz kicsit több pénzből gazdálkodnotok, mikor visszajön hozzád. Ha pedig nem jön, a napok alatt lassan elsikkad a most még éles fájdalom. Közben pedig lehet, hogy valaki olyat sodor eléd az élet, aki pár nap alatt elfeledteti veled az egészet.
2013. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak az faj a legjobban, hogy elso kapcsolat volt, es a mai napig elesen bennem el minden egyes tett, mondat amit felem iranyitott, minden kep, ajandek, kepeslap ra emlekeztet...


nagyon komolyan gondolta az egeszet... tovabb akarok en lepni, de nehezen nyilok meg emberek elott, en is rettegek az ujrakezdestol...

2013. aug. 20. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon komolyan gondolta"

Ezek szerint mégse...

Túlságosan problémás az élete!

2022. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!