Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan léptél túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan léptél túl egy olyan emberen, akit nagyon megkedveltél-megszerettél, de csomó minden miatt nem lehetsz vele?

Figyelt kérdés
mit kéne tenni?
2014. nov. 9. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak az idő segít igazán.
2014. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Idő és távolságtartás.
2014. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont...közhely...de az idő sok mindenre gyógyír..
2014. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de eltelt már 1 hónap is és még mindig nem tudok túllépni rajta. minden nap eszembe jutnak a beszélgetések. nem volt köztünk semmi, fizikailag sem. csak neten. de hiányzik. mivel ő mondta, hogy nem lehet köztünk több barátságnál, én nem tudtam ezt elfogadni és megszakítottam végül vele nagy nehezen a kapcs.
2014. nov. 9. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy hónap semmi. Egy-két évig nem látod, és már nem lesz gond. Személyiség, életkörülmények ezt hosszabíthatják, vagy rövidebbíthetik.
2014. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Letöröltem mindenhonnan + idő.
2014. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Segített benne,mert elég durván ellökött magától.Ettől függetlenül én a mai napig szeretem őt.Én is szenvedek lassan két hónapja.Már ritkábban keresem,persze néha van,hogy nem bírom megállni,hogy ne írjam meg neki,ha hiányzik.Nem jön válasz,nem érdeklem,sőt,szerintem már megutált,de én még mindig rá gondolok folyamatosan.Próbálok tenni ellene,eljárok barátokkal ide-oda.Nem tudom,mikor és mitől lesz jobb,mert jelenleg senki nem érdekel,csakis Ő.Nyilván majd az idő megoldja,addig meg meg kell vívnia az embernek a maga belső harcát.

Amúgy tudod,mit mondtak nekem?Hogy mentem a pofonért,és ez igaz!Szóval el kell fogadnom,hogy hibáztam,amikor olyan ember kellett,akinek én nem.Neked is javaslom,hogy nézz magadba.

2014. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó. tudom jól h valamilyen szinten én is mentem a pofonért de mentségemre szolgáljon, hogy nyitva hagyta épp csak annyira az ajtót, hogy merészkedjek menni. nem fizikailag értem. volt szó a találkozásról, végül nem így lett. szeretném megérteni a nőket de lehetetlen. nem azzal van a baj h jött és vitte a lelkem egy részét hanem az, hogy ezzel kibillentett a lelki nyugalmamból ami egy régebbi kapcsolatom miatt épp, hogy 1-2 éve helyreállt. aztán jött ő mégha nem is személyesen de megborzolta a lelkemet (nagyon hasonló hozzám, hasonló felfogás, érdeklődés, fantáziavilág stb) és aztán a vége egy nagy semmi lett. kedves lány ő, nem akart bántani, mint téged ez az illető sajnos, de az üres ígéret végül belegyalogolt a lelkembe. tudtam h évek óta másról álmdozik de akkor eleve miért hagyta h belemélyedjünk a beszélgetésekbe? nem értem. ezzel nem csak magát tartotta lent továbbra is a gödörben hanem egy másik embert is belerántott. engem. nem lettünk ismerősök közösségi portálon de minden nap megnézegetem a képét és már le is tiltottam őt de nem bírtam 2-3 napnál tovább és feloldottam a tiltást hogy megnézhessem újra. hihetetlen. jön valaki akivel megadhatnátok az esélyt erre a másik álomvilágban élte miatt el sem kezdődhetett....
2014. nov. 9. 20:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, csak nálam a srác csinálta /csinálja ezt. Én most untam meg a dolgot. Öt napja nem beszélek vele, és most ő se keres. Ebből én érzem, hogy őt nem érdekli, hogy velem mi van..Elég rosszul esik, de valahogy majd csak túl leszek rajta, remélem. Én is gondolkodtam már a letiltáson, de nem hiszem, hogy kibírnám..meg az ördög tudja, reménykedem, hogy mégis történik valami..korábban mindig ő keresett..Nem tudom..De nem csak nők csinálják ezt, a pasik is szeretnek hitegetni, meg szórakozni mások érzéseivel..:( De az biztos, hogy akár lány, akár fiú, ez nem szép dolog..
2014. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

értelek utolsó. ez szomorú dolog. sose értettem emberek miben vannak, hogy mint egy nejlon zacskót, úgy dobják el a másikat, az önnön egoisztikus vágyaik miatt? nem kívántam rosszat a lánynak, szeretettel váltunk el mert elbúcsúztunk és többször is mndtuk egymásnak, hogy szeretlek nagyon. (persze ő csak barátilag értette rám, én nem sajnos). tehát nem volt anyázás stb. de fura. annyira kevés az ilyen lány, tudom jól. nem elvakult tizenéves vagyok. tapasztaltam már ezt-azt szóval eléggé elrabolta a lelkemet. de a korkül miatt is még más a felfogása (10 év javamra)...gondolom. szenved ő eleget mert nem lát a közelében elérhető fiút és igazából őt sem rajongják körbe pedig nagyon csinos, ápolt igényes lány...

milyen fura nem? akiért epekedik, annak ő nem kell, akiért meg én epekedek- személyében, neki meg én nem kellek.

2014. nov. 9. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!