Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy egy pasinak annyira rosszak az adottságai, hogy akármennyire odafigyel magára, akkor sem fog egy szép lánynak sem tetszeni?

Figyelt kérdés
Most nem konkrét testi fogyatékosságra gondolok, hanem egy átlag magasságú, átlag testalkatú ember arcvonásaira.
2014. nov. 9. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Amíg ennyire felszínes...
2014. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én ilyen vagyok.Arcra rendkívül rusnya,visszataszító és ráadásul testileg is(magas,nyurga,de könnyen zsírosodó).

Nehéz lenne leírni mennyire figyelek a külsőmre,de esélytelen,hogy akármilyen lányt szerezzek.Nemhogy szépet.

2014. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felszínes, de olyat akarok magam mellé, aki vonz testileg is.
2014. nov. 9. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem is a legjobb képű a pasi, de tök rendes, jófej, segítőkész stb., akkor biztos, hogy találkozni fog a neki való szép lánnyal.
2014. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel azt mondják, hogy jók az adottságaim. Figyelek is a külsőmre, de még nem volt nem hogy szép, de még barátnőm se. Csak amolyan kicsit több, mint barát.
2014. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is azt szokták mondani, hogy az ég világon semmi gond a külsőmmel, de nehéz ezt úgy elhinni, hogy közben a kutya nem akar randizni vagy járni velem.
2014. nov. 9. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért mondod, hogy nem vagy felszínes? Mikor a sikertelenséged okát egyes egyedül a külsődben látod?
2014. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LeftBehind ***** válasza:
100%
7. Lássuk be, bőven elég hozzá. Bárki bármit mond, ha nem tartozol bele az ideális trendbe - beszoptad
2014. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@4. A mesékben, a mesékben...


Próbálkozz sok lánynál és lehetőleg kezdeményezz. Persze mondani könnyű...

Legyél ápolt, próbálj aránylag jó ruhákat beszerezni (lehetőségekhez képest) és valamit azért jó ha sportolsz ez a legtöbb, amit tehetsz külső terén! De a külsővel egy max +10...20%-ot tudsz fejlődni...

2014. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!