Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Nem igazán tudok sírni, pedig néha olyan jól esne.

Figyelt kérdés

Régen, kiskoromban elég síros gyerek voltam, szinte mindenért tudtam sírni fiú létemre, ha elveszett a sapkám, vagy ha azt mondták, hogy "nem vagy a barátom" stb. Elég sokszor csúfoltak is, de talán ez megerősített, mert nyolcadikban már egyáltalán nem sírtam. Gimiben sem volt rám jellemző, talán megtanultam elfojtani magamban az efféle érzéseket. Aztán szerelmes lettem, és bár a reménytelensége miatt ez a szerelem sok gyötrelmet okozott nekem, mégsem tudtam igazán sírni, se belül mindig éreztem a fájdalmat. Az utóbbi időben kettő olyan incidensre emlékszem, amikor megeredt a könnyem, mindkétszer tavasszal: egyszer, miután elindultam az egyetemre az albérletből, ahol együtt laktam azzal a személlyel, aki sohasem viszonozta az érzéseimet, a buszon elpityeredtem. Azután pedig volt egy vitánk és aközben/utána.

Szerintetek mit jelenthet, hogy nem igazán sírok, pedig olykor úgy fáj?



2014. nov. 10. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán nem is kell mindig sírni. Az csak nyugtat..legalábbis engem..a fájdalom az fájdalom..az marad ha sirsz ha nem!!
2014. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Én röhejesnek érzem azt, ha férfi sír, már ovisként leszoktattak arról, hogy érzelmi zsarolással (nyekergéssel) bármit elérhetek, általános iskolás "nagyfiúként" meg már barátok előtt is ciki lett volna sírósnak lenni.

Mondjuk olyan volt, hogy majdnem könnyekig elérzékenyültem, pl. mikor 2004-es olimpián az Észak-Korea és Dél-Korea közös zászló alatt vonult a megnyitó ünnepségen.

2014. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!