Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 10 év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 10 év kapcsolat után szakítok a párommal, órák teltek el amióta elment, de nem tudok sírni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Szerettem őt, de nagyot csalódtam benne.
2013. dec. 2. 02:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyot csalódtál benne.
2013. dec. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10 év sok idő. Talán még fel sem fogtad teljesen, mi is történt, mennyire más lesz minden ezután. Később talán fogsz sírni.
2013. dec. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért mert ugye csalódtál benne, tudod, hogy ez volt a helyes döntés (hogy ugye a barátodat választottad a vőlegényed helyett) Rád ismertem ám! :)
2013. dec. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még nem érzed a hiányát,mivel még csak órák teltek el és tudat alatt az van benned,hogy visszajön. Ha szeretted-szereted akkor majd jönnek azok a krokodil könnyek
2013. dec. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3. Igen.


Azt is tudom, hogy jól döntöttem. Szóval nem vagyok olyan szívtelen, mint amilyennek érzem magam? Hogy sírni sem tudok?

2013. dec. 2. 03:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért csalódtál benne?
2013. dec. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a szívtelen!
2013. dec. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


kicsit hosszú, de ez a lényege, ami a kérdésben van.

2013. dec. 2. 03:32
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Én egy éve elvesztettem egy számomra nagyon fontos személyt (meghalt, nem elhagyott), teljesen váratlanul minden előzmény nélkül és rá 4-5 napra jött csak ki rajtam a sírás.


A 4-es válaszoló nagyon jól mondja.

2013. dec. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Majd leszel még szomorú. Egyébként nem értem a vőlegényedet miért lépett le, nekem inkább tűnik ürügynek mint konkrét oknak, főleg 10 év után. Talán már nem érzett ő sem annyira komolyan és így nem akart belemenni a házasságba elvégre 15 éves korotok óta vagytok együtt.

Mindenesetre sajnálom, azért az esküvő napján biztos elő fog jönni a bánat és az egyedüllét érzése de fel a fejjel.

2013. dec. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!