Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne érezzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne érezzem magam értéktelenebbnek a jobb külső adottságokkal bíró embereknél?

Figyelt kérdés

Ők kellenek azoknak a lányoknak, akikre én is vágyom, míg engem semmibe vesznek, velük a semmiről is szívesen beszélgetnek, míg tőlem semmi nem érdekli őket..

Hogyan legyen így egészséges önértékelésem, mikor az egész világ azt látszik alátámasztani, hogy ha nem úgy nézek ki, mint ők, akkor valami alsóbbrendű lény vagyok?


2014. nov. 10. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadd el a helyzetet, es ne vagyjo olyan lanyra akit nem kaphatsz meg. Ennyi az egesz.


Alsobbrendu ugyan nem vagy, de a huspiacon kisebb az erteked.

2014. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem magam anno (és a biosz tanárom is - mesélte) ezért tanulásba és munkába temetkeztem, suli után is mindig a munka állt előtérben és ehhez hozzászoktam, jó munkahelyem van, szeretem csinálni, vezető lettem, a fizum is jó és így (büszkén mivel letettem vmit az asztalra) eljárkáltam drágább szórakozóhelyekre és rendszeresen hazakísértem nőket (szép, de nem Istennő katetgória, szigorúan érettebb 25 feletti, de inkább 30-40 közötti korosztályból) és néhány alkalmi kapcsolat után az utolsóval a rendszeres alkalmiból komoly lett :) ezekhez kell ész, vezérelv, szedd össze magad, ha egy dolog nem sikerül az életben, sikerül más! kerüld a depit, légy nyitott az újra, bátran és határozottan menj oda nőhöz, ilyenek! természetesen amiket leírtam, nem két perc és nem is két év alatt jöttek össze, de összejöttek és nekem ennyi elég.
2014. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, én valahogy nem éreztem ezt sose annak ellenére, hogy én se vagyok különösebben szép. Mondjuk az én esetem egyszerű. Adott egy jónak tűnő pasi, aki mondjuk a szokásos módon a szőke pláza cicát (képletesen értem, sok csaj van aki nem épp az agyával fogja meg a pasikat, nem mondom hogy a külsőt nem kell ápolni de azért kicsit durva amilyen szellemi mélységekbe egyesek zuhannak) választja, egyből kiábrándulok, kell nekem ilyen vacak ízléssel bíró és rossz döntéseket hozó ember? Naná, hogy nem.

Ha meg a csaj jobb mint én (kívül belül) akkor természetes hogy őt választja, nem hibáztatom érte, de elfogadom és továbblépek. Nekem az segített, hogy kevesebbet foglalkoztam magammal, és lesz@rtam a külvilág véleményét nehéz megtalálni az egészséges egyensúlyt, hogy se flegma, nemtörődöm se túl izgulós, mások véleményére túl sokat adó ne legyél. Egy ember értékét nem a külseje határozza meg. A külső megjelenés pedig alakítható (nyilván az arccsontjaidat nem rendezheted át, de bizonyos határokon belül azért van mozgástered)


26/N

2014. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!