Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Voltatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már olyan helyzetben, hogy egy visszahúzódóbb fiú tetszett meg nektek és csak azért nem lett semmi az egészből, mert a fiú nem kezdeményezett?

Figyelt kérdés
És ilyenkor próbáltok felé valamiféle jeleket küldeni?

2014. nov. 10. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen volt!

Én küldtem felé jeleket évekig meg próbáltam vele beszélgetni és kb 3év volt mire eljutottunk oda hogy nagy nehezen lépett felém.. Szerintem azt ne várjátok meg elég sok idő..

2014. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mik voltak ezek a jelek?
2014. nov. 10. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosolygás, szemezés apró utalások beszélgetések közben .. szóval apró flörtök ..
2014. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont a kérdésedből leírt esetet szerettem volna elkerülni, így kezdeményeztem. Sokat beszélgettem vele, majd kicsit lelki dolgokkal és szexszel kapcsolatos dolgokról is. Értette. Összejöttünk és 1 évig voltunk együtt.

L19

2014. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg is ilyen helyzetben vagyok. Meg sosem beszeltunk de rengetegszer ramosolygok, bejeloltem facebookon, stb. Sajnos 3. eve nem lep semmit. elfelejtenem de minden nap latom... eleg orjito.
2014. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!