Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy történt az első csókotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az első csókotok? Milyen volt? Tapasztalat? :D ki kezdeményezett?

Figyelt kérdés
csak normális válaszokat!
2014. máj. 4. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sehogy. Semmilyen. Nem. Senki.


20/F

2014. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A barátnőméknél ültünk húsvétkor és látta rajtam , hogy bátortalan voltam.

Adott egy puszit az arcomra. Majd ismét oda, de kicsit elcsúsztatta. Majd a szám köré adta és végül bekövetkezett :)

Nagyon jó volt , utána már én is beindultam és már simán ment! :))


F/18

2014. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg az volt az első amire emlékszem akkor már szinte enyhe túlzással átment megerőszakolásba :D vagyis a fiú elkezdett nyúlkálni a bugyim felé... :S
2014. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. egyszer majdcsak megtörténik!:D

2. jó kis első csók lehetett:)

3. én ott rúgtam volna pofán:D

2014. máj. 4. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem fog.


#1 voltam.

2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem igazi filmbeillő első csókom volt. Nagy baráti társasággal találkoztunk, én vittem az enyémet, ő az övét. Már az első találkánál volt köztünk valami, de ezt nem igazán vittük tovább, és úgy gondoltuk nem is fogjuk. A nap közepére a két csapat összeveszett, kénytelenek voltunk elszakadni, és az ölelés, amivel el kellett volna köszönnünk ( nálunk ez volt a szokás ) szinte a végtelenségbe fulladt. Közben elindult egy kis nyári zuhé is. Amikor már elindultunk, adtam neki egy puszit, majd elmentünk. Egy másik út keresztezte a miénket, és pont azon az úton megjelent, odajött hozzám, megölelt, és megcsókolt. Aranyos volt, így visszagondolva, de borzasztóan csókolt, az összes nyál az arcomon kötött ki, amit aztán sunyi módon jól beletöröltem az ingjébe... :D Szörnyű pasi volt. :D
2014. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ladislavdeal ***** válasza:
Letepertem a csajt az elsô randin és 8 hónapja boldogan vagyunk 18/F
2014. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva az égvilágon semmire nem emlékszem.

18 éves voltam, buliztam, és olyan részeg voltam, hogy fel sem tűnt, hogy egy pasas matat a számban. Mikor észbe kaptam, vállon ütögettem és ott hagytam.

Kellemes volt az a 2 másodperc, amit érzékeltem belőle.

Gondolom ő kezdeményezett.

2014. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

4. egyszer biztos megfog ;)

5.. te kis huncutxdd

6. happy ending :D

2014. máj. 4. 22:17
 10/13 anonim ***** válasza:

17-t töltöttem nemsokkal előtte, Suli előtti utolsó nyári nap, vasárnap. Egy parkban sétálgattunk, üldögéltünk, az ölében ültem neki háttal, mikor arcon puszilt, aztán lejjebb csúsztatta a száját. Ő tapasztalt volt, én viszont piszok béna, így azt se tudtam mit csináljak. Nagyon ciki volt :D Utána még asszem beszélgettünk picit, és megkérdezte, megcsókolhat-e? Mondtam, hogy: talán, erre újra megcsókolt de nagyon béna voltam még mindig ugyan úgy, mint 3 perccel előtte :D

Aztán a kövi alkalommal már szemben ülve faltuk egymást egy másik parkbéli padon, addigra valahogy megérettem a dologra, de az első nagyon viccesen gáz volt a részemről :D

2014. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!