Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas kisebbségi érzésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas kisebbségi érzésem van emiatt (lent), hogyan hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, édesanyja tornász volt, a tesója tornász, a volt felesége tornász, és van egy kislánya, aki most szintén tornásznak készül. Csupa ultravékony, szép nő.

Én nem vagyok csúnya, ezzel nincs gondom, és a magam nemében jó az alakom, de túl kövér és ugyan épp fogyásban vagyok, a típusom sem ez a vékony tornásztípus, hanem nagyobb mellek, fenék, vékony derék, picit vastagabb combok. (170cm/77kg, 100-74-100)

A pasi mégis velem van, pedig kétlem, hogy ez a forma jönne be neki (ő azt mondja, neki ez mindegy, nem számít).

De nekem olyan méretű kisebbségi érzésem van az őt egyébként körülvevő nők miatt, hogy hihetetlen.

Lassan kikészülök emiatt, mert sosem leszek olyan, amilyen az ő ideálja. Alig bírom elhinni, hogy ez őt nem zavarja, annyira furcsa. Mit tehetnék annak érdekében, hogy meggyőzzem magam (azon kívül, hogy folyamatosan fogyok, de mint mondtam, ha számomra a lehető legkisebb súlyom lesz, akkor sem vagyok ilyen alkat) arról, hogy neki ez esetleg tényleg nem számít?


2014. nov. 10. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy az az ideálja, lehet hogy pont hogy mivel annyi ilyen nő vette körül, semmi izgalmasat nem talál benne, és az izgalmasabb számára a te formád. Ha nem lenne neki jó akkor nem lenne veled.

Szóval egyáltalán nem biztos hogy neki tornász alakú nő kell.

Nekem is mindenki azt mondja hogy biztos a vékony izmos csajok jönne be, mert én is évek óta sportolok. De nekem sem kell az izmos csaj.

2014. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!