Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert rinyal itt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert rinyal itt minden ferfi, hogy a mai nok/csajok nem oltoznek noiesen, megis, ha valaki miniszoknyat hord, magassarkut, tapados cuccot, azt mindjart azzal jonnek, hogy egy lotyo?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert nem áll össze velük senki.
2014. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert sokan részleges információk alapján ítélkeznek, de mégis sokaknak van igaza...
2014. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Mert a női agyban a nőiesség más mint a férfi agyban! Nem a férfi hibás hanem másképp értelmezitek. A nőies öltözködés számunkra nem az útszéli kurwáé. Érted ugye? De ha kell lerajzolom.
2014. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

3: a miniszoknya sem feltétlenül ku_rvás.

Mindenből van stílusos is és közönséges is. Meg persze az összhatás is számít, és nem mindenki tud mindent viselni.


Egyébként én pont azt vettem észre, hogy a férfiak szeretik inkább a minit, magassarkút, tapadós cuccokat, és a nők azok, akik lazább cuccban is nőiesnek éreznék magukat, csak akkor a visszajelzések nem olyanok.

2014. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Tessék? Akkor most hogyan öltözködjek, hogy jó legyen??? Teljese összezavar ez a GyK....
2014. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Miert rinyal itt minden ferfi,..."


Én pl sosem rinyáltam :)))) Nem teljesül a feltétel :D

2014. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

3-as ne rajzolj hanem küld képet


Mert énis sokszor szembesülök vele, baráti körben is, hogy más férfiak totál nincsenek képben mire is vágynak - igazából az a lány, aki visszautasítja őket, az a k . rva, a barátnőjük meg öltözhet bárhogy!


Én mondjuk jobban értek az öltözködéshez mint az átlag férfi (sztem) és ha egy csaj tanácsot kér én azt mondom öltözzön nőiesen, ami pont a kérdésben leírt dolgokat takarja.

Persze a végeredmény nagyon függ a csaj ízlésétől.


De sok férfi helyből elítéli ha egy csaj magassarkút hord, a sztereotípiák stb alapján. Úgy hogy amúgy tök ízléses, divatos a csaj - vagy a leggázabb, amikor meg se nézi, csak sztereotípia alapján ítélkezik.


A kérdésre nincs válasz mert ez egy paradoxon, sajna az emberek nincsenek tisztába a saját preferenciáikkal és abból fakad.


24/F

2014. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4-es a kérdésben nincs említve, hogy milyen szoknya. Lehet a kérdező egybe vette a közönségest a divatos szoknyával. Még mindig azt tudom mondani, higy félreértések ezek. Mi a nőies egy férfinak és mi a nőnek? Tudjuk??
2014. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz lotyó, hogy ezeket hordja. A viselkedéstől, amit mellé társít...
2014. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Költőnő? ***** válasza:
70%

- szia, nagyon csinos és szimpatikus vagy és bevállalósnak tűnsz. Nem kell egy dugipajti?

- szia, nem.

- Te ócska, retkes, nagyképű ku*va!!!


----> szereted a szexet: tök jó virágszálam!

----> vele nem szeretnéd a szexet: dögölj meg, útszéli ribizli!


epic logic.

2014. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!