Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátomat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat a főkömmel, már többször is. Hogyan mondjam el neki hogy ne hagyjon el? 19/L

Figyelt kérdés
Most szeptemberbe kerültem egy új céghez,pályakezdő vagyok,mellette főiskolára járok.A főnököm egy jóképű 30 éves fickó,már az elején nagyon megtetszett,de lehesegettem a gondolatomat róla,de egyre jobban közeledett felém.Én pedig nem tudtam neki ellenálni,mert a barátommal amúgy is sokat veszekedtünk mostanában,nem sokat folgalkozik velem,majd a főnökömmel egyik este az irodába lefeküdtem.Azóta hetente egyszer összejöttünk így,nem tudom mit tegyek?Teljesen összavagyok zavarodva.
2014. nov. 10. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy így is úgy is vége lesz vagy is én kidobnálak a g***be ha ezt megtudnám.
2014. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Miért akarod hogy ne hagyjon el, ha már nem szereted?..
2014. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hagyd el a barátod és mond meg neki, hogy azért mert megcsaltad többször is. Ha keresni fog téged akkor teljesült a kívánságod, ha meg nem akkor meg így fair.
2014. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sehogy nem tudod úgy tálalni hogy ne hagyjon el!! Pláne hogy nem is egyszer!! Mert azt még talán megtudta volna bocsájtani de ezt hogy rendszeresen megcsaltad ezt nem hinném!
2014. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz a "barátod" mellett maradni? Nem is vagy hűséges hozzá. Ez paradoxon.
2014. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
válaszd a főnököd úgyis tele van pénzzel!
2014. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez lutri. Szerintem ha elmondod 90% biztos, hogy elhagy.

De ettől még el kéne.

Vagy nem.

A barátoddal már minden romokban, és mivel megcsaltad gyakorlatilag már nem nagyon van visszaút.

Fájdalmat ha lehet sose okozzunk a másiknak. Szakíts vele szépen csendben és kész.

Csak "akkor derüljön ki az igazság" ha mindenáron tudni akarja miért, és nem tudtok elválni békében. Így is elég rossz lehet neki, nem kell még rosszabbá tenni azzal, hogy mit műveltél a háta mögött.

Szóval köszönj el tőle szépen csendesen, és ha nem muszáj feleslegesen ne kínozd meg.

2014. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
úgy tűnik a jó öreg "szereposztó díványnak" még mindig van hatalma/varázsa
2014. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 csabika1971 ***** válasza:
100%

Újabb női minta példány, aki csak hallomásból ismeri a hűséget. És most játszod, hogy feltámadt a lelki ismereted és miképpen mond el a barátodnak?

Őszintén és egyenesen (de holnap meséld el hogyan reagálta le), mert én úgy vágnálak ki mint a macskát sz'rni!

2014. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kb ugyanezt tenném amit a 9es hozzászóló leírt.Ha már megcsaltad többször akkor viseld a következményeit.Nem is érdemled meg hogy legyen barátod.
2014. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!