Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az a mai tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a mai tini lányoknál, hogy amelyik kicsit is jól néz ki az valószínű hogy ribi?

Figyelt kérdés

Már 15 éves lányoknál hallottam azt, hogy megcsalta a barátját valaki, meg megujjazták bulikon stb. És nekem is tetszett egy lány anno és kiderült róla, hogy egyszerre több csávóval is csinálta 16 évesen. Oda jutottam, hogy nem merek lassan csajozni mert félek hogy kiderül valami ilyesmi a lányról és nem biznék meg benne.

És a lányok féltékenyek folyton a pasijukra de ha úgy adódik tapasztalataim szerint akkor a lány lép félre.


2014. nov. 10. 18:21
 1/4 Noydra ***** válasza:

Mert ilyenre sikeredett ez a generáció.

Nézd már meg mi megy a tvben...


Az boldogítson, hogy kivételek mindig vannak.

15-16 évesen még főleg.

2014. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy titkot árulok el vele ha azt írom ez nem csak a tini lányoknál van így. :-)
2014. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező te hány éves vagy hogy a kamaszok érdekelnek?

Amugy meg azért van ez így mert a média a mai világunkban természetessé tette azt hogy a sex már nem tabu és hogy a sex jó és egyre fiatalabban akarják kipróbálni és rákapnak az ízére és nem bírnak le állni csak ha tényleg szerelmesek lesznek.

A média tehet nagyon sok mindenről a nép butítástól kezdve a túl gyors fejlődésig.

2014. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert kihasználjuk hogy jol nézünk ki ;) Èlvezzük az èletet.
2014. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!