Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne néhány kérdésem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne néhány kérdésem a lányokhoz/nőkhöz és fiúkhoz/férfiakhoz is. (? )

Figyelt kérdés

1. Mi számotokra a szerelem?

2. Lányok: A kedves, okos, művelt, csendes, nyugodt fiúkat vagy inkább bulizós rosszfiúkat szeretitek?

Fiúk: Ugyanaz: Kedves, okos stb. lányok vagy bulizós típus?

3. 10-es skálán mennyire fontos számotokra, hogy a másik nem:

a. milyen intelligens, művelt, okos stb.

b. milyen kedves, érzelmes, romantikus stb.

c. mennyire vonzó

d. mennyire szép (arcra)

(A vonzóság meg a szépség NEM ugyanaz!)



Kort és nemet is írjatok! :)



2014. nov. 10. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

1: A szerelmet nekem újra meg kell mutassa valaki mert az elsőbe nagyon belerokkantam.

2: Utálom a bulizós csajokat, inkább legyen visszafogott.

3: a:8

b:8

c:7

d:5

23/F

2014. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szerelem? Talán az ismerettség és a bensőség egyik legmagasabb kifejezősése, amiben az érzelmek olyan erősek, hogy leírni nem igazán lehet és a 2 személy annyira jó összehnagot és harmóniát képez, hogy az már maga a tökély. A szex pedig az érzelmek és a "lelkek" találkozásának tökéletes helye - ideális esetben - ami egy olyan érzelmi, szenvedélybeli és spirituális élmény amihez hasonló sincsen.


2.Hát akkor ha csak ez a 2 van akkor inkább okos, művelt legyen a "lány". (De inkább nő, nem vagyok pedo). De jó ha emellé érzelmes és kissé "kilóg a sorból" (nem fizikailag) és persze ideális az INFx személyiségtípus.


3.


A = 8

B = 10

C = 7

D = 10 (de leginkább számít a tekintet a szeme (csillogó és sötét a legvonzóbb számomra) illetve a száj.


Kor: majdnem 23, nem meg "srác, csávó, manus"

2014. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Ezt így leírni nem tudom.


2. Legyen normális, de ha néha bulizni akar, akkor had bulizzon, miért kell mindig végletekben gondolkozni, az élet nem ilyen.


3. Amennyiben az 5 az átlagos:

a: 5-8 között.

b: 7+

c: 5+

d: 6+


30-as úriember vagyok.

2014. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szeretem az ilyen kérdéseket. szívesen válaszolok. :)


1. Egy olyen érzés, amikor minden nap, mindne órában, és mindne percben Rá gondolok. Mikor nem múlik el nap hogy ne mondjam neki hogy "szeretlek". Élvezek minden vele töltött percet.


2. Lehet bulizós, de ne legyen r*banc. az aki egy bulliban 10 pasival kavar, meg játsz a az elérhetetlent, s utana egy részeg swag d*gja meg a disco mögött, az én szememben nem való komoly párkapcsolatra.

Ha van esze az sem baj. Én csípem ha okos a lány, hiszen én is műveltnek tartom magam, és szeretem ha mindenben van önálló véleménye, álláspontja.


3.

a. 7

b. 9

c. 7

d. 10


kiegészítés:

Engem személy szerint az érzelemkifejezéssel lehet levenni a lábamról. Ha látom a kiszemelt lányon, hogy tetszem neki, önbizalmat ad, és bátrabban kezdeményezek.

Számomra nagyon fontos továbbá az arc...ha az nem szép, akkor majdhogynem mindegy a test, meg a belső is. Igen nem vagyok hibátlan én sem...Nekem ez a gyengém az arc, illetve az érzelemkifejezés.


23/F

2014. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Amit a szerelmem iránt érzek

2. Egyik sem.

3.

a)0

b)0

c)0

d)0


23F

(Bocs, hogy torzítottam a mintát, de szigorúan értelmezve a kérdéseket, ezek a korrekt válaszok)

2014. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1: Illúzió, kábulat.. Egy olyan valami ami nem az agyaddal, hanem a lelkeddel van összekapcsolva, ezért nem tudod irányítani. Egy valami ami felerősíti benned az érzelmeket. Egy természetes tudatmódosító szer. :D


2: Inkább legyen kedves, okos, de ne legyen folyton otthon ülő, lehessen programokat csinálni vagy akár bulizni.


3:


a - 8

b - 8

c - 6

d - 7


27/F

2014. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. A szerelem egy nagyon jó dolog, amikor átélem olyan mintha szárnyaim lennének és repülnék, na persze nem szó szerint de ilyenkor annyira könnyűnek érzem magam de egyben feszült vagyok ha túl sok időt kell a pasi nélkül eltöltsek. Tuodm ez most hülyén hangzik de ilyenkor minden akadályt is sokkal könnyebb venni. Nálam amikor a szerelem átmegy pasi iránti szeretetbe akkor kicsit átmegy a dolog megszokásba de a feltétlen bizalom és a biztonság érzés nem hagy alább csak az intenzitás. Elég nehéz leírni :)


2. Én az olyan pasikat szeretem akikkel lehet hülyéskedni néha, akikkel lehet jókat nevetni, de ezzel együtt ha szükséges akkor támaszkodhatok rájuk határozottak még akár egy nehéz helyzetben is, szóval nőnek érezhetem magam mellettük. Szerintem az hogy valaki okos még nem zárja ki, hogy néha eljárjon szórakozni, persze azt nem szeretem ha ilyenkor átmegy ősbunkóban és sokat piál meg flörtöl nyilván de ha tud normálisan éretten viselkedni ilyen közegbe engem nem zavar.


3. Ezekre most így fejből hirtelen nehéz válaszolni szóval a tévedés jogát fenntartom :D


-a: Nekem ez annyit számít csak, hogy tudjunk egy húron pendülni és mivel nem vagyok atomfizikus ezért nem várom el egy pasitól sem.


-b: Kb olyan 5 nem szeretem ha túl csöpögős egy pasi, de azt se ha egyáltalán nem mutatja ki az érzelmeit.


-c: vonzalom 7-10 de ez a saját értékrendem szerinti vonzalmat jelenti ha nem tudok valakihez vonzódni akkor az előbb utóbb a kapcsolat rovására megy.


-d: Hasonlóan az előzőhöz bár nem kell kimondottan jóképű legyen elég ha nekem tetszik.


22 éves, nő vagyok.

2014. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!