Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még is hogyan lehetnék életrev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogyan lehetnék életrevalóbb és bátrabb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy tök gáz, de az vagyok 22 éves lányként. Nem merek itthonról elköltözni magamba, mert félek attól hogy magamba mi történne velem. Még magamba soha nem mertem állást keresni. Sőt magamba még itthonról se nagyon merek kimozdulni.
2014. nov. 10. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
magambaN ember, használjuk már a szó végi N-t!!!
2014. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2014. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

hát fogd meg a bal kezeddel a jobbat és mozdulj ki


mondjuk minden nap,egyre messzebb


mert így egy bepókhálósodsz itt ott:DDD


mégis mi történne??

legfeljebb összeszedsz e férfit végre

2014. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát hogy? úgy
2014. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először a szóismétlés miatt küldök szinonima szótár (cím azért kell) más részt megfogod bal kezeddel a jobbat és kivezeted magad ennyire egyszerű
2014. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eröt veszel magadon, felállsz, mész, munkát keresel, kimozdulsz. máshogy nem lehet, mert helyetted nem tudunk elmenni ismerkedni... ha csalodsz, vagy valami nem sikerült, veszel egy levegöt, és átgondolod, h legközelebb hogyan? és ennyi. ne depizz hülyeségeken mert azzal senki nem jut elörébb, tanulj meg tullépni a csalodásokon (gondolom van benned valami, ha ennyire be vagy tojva. ezt dolgozd fel akár magadban akár valaki segitségével)
2014. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!