Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonyos lányok mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos lányok mindig csak tartalékok vagy pótlékok lehetnek, míg nincs jobb?

Figyelt kérdés
Sosem érhetnek a férfiak szemében többet?
2014. nov. 5. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak az aki hagyja hogy potleknak hasznaljak. Ez mindig a csaj dontese, azaz csakis a csaj butasaga miatt alakulhat igy.
2014. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi a baj, hogy tulajdonképpen csak az egyedüllét vagy pótlékság a két lehetséges opció.
2014. nov. 5. 22:26
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Férfiak többször vannak a "joker ember" szerepében akit elő lehet rántani a kalapból - sokszor pont a KISZEMELT idegítése céljából.
2014. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Quixote, csak hiszed, hogy több férfi van ilyen helyzetben...
2014. nov. 5. 22:27
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Az elsőnek van igaza. Ha hagyod, akkor ez így marad. És nem csak ez a lehetséges két opció létezik, de majd megtanulod, amikor rájössz, hogy a párkapcsolat nem elengedhetetlen része az életnek és hogy egy hím sem ér annyit, hogy lealacsonyítsd magad.
2014. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... Igazából el tudok képzelni olyan lányt, akinél a külső és belső tulajdonságok olyan egyvelege alakult ki, hogy ő tényleg csak tartalék/pótlék kategóriába kerülhet sok fiúnál...


Nem tudom. Te ilyennek érzed magadat? Miért?

2014. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy etnikumunknál a gyerek is csak pótlék. Családi pótlék. >:D - hahahaha
2014. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Úgy vélem, míg az egyik ember csak lábtörlőnek használ, addig a másiknak a szíve csücske lehetsz....


Érdemes megvárni...

2014. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rám maximum csak így tekintenek a férfiak, de nem tudom miért.
2014. nov. 5. 22:32
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem túl kedves vagy, mindent elnézel nekik és a légynek sem tudnál ártani. Ha pedig még ennek fejében magányos is vagy, ezt megérzik és kihasználják az olyan hímek.


Magadban kell először rendet tenni. Önértékelésedet billentsd helyre és csak utána próbálkozz ismerkedni arra méltó kandúrokkal.

2014. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!