Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha van egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy rendes fiú aki tetszik, de nem IZMOS? 17L

Figyelt kérdés

Gyűlölöm magamat e-miatt, ő az első aki rendes velem és az arca helyes, de nem tudok mit tenni nem vonz szexuálisan akármilyen jó fiú akárhogy elakarom folytani izmos testre vágyom, ő meg vékony, pedig tényleg szinte tökéletes, az anyja tanított engem általánosba ő is rendes.


Nem értem mi lett velem, régen nem ilyen voltam, megsem néztem ki izmos ki nem, ha arcra tetszett.


2014. nov. 10. 20:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt elmagyarázni. Itt egytök cuki fiú aki a kedvemben jár, akárhogy akarok mégsem tudok boldog lenni. Bezzeg ha a szomszéd fiú aki a város nőit megdöntötte rám ír, egyből 1000-el ver a szívem, hiába utasítom el.
2014. nov. 10. 20:58
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Akkor semmi baj, egyszerűen csak tipikus nőci vagy, aki próbálja megmagyarázni magának, hogy neki miért kell egy olyan kan, aki végigk*félte a környezetét.
2014. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kamu, provokáció, jó persze igazad van tényleg ilyenek a csajok, valóban le kell járatni őket, de ravaszabban kéne csinálni...
2014. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Nos, ha egy nőtől elvárható, hogy diétázzon, eddzen, karcsú, fitt legyen, akkor egy fiútól is, hogy sportoljon, kicsit formálja a testét (persze kivételt képez, ha valami olyan betegsége van, ami ezt akadályozza).

Ha nem tetszik a srác, ha semmiképp nem tudsz hozzá vonzódni, keresgélj tovább.

2014. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
#14: Senki nem vár el a nőktől ilyesmit, csak ne egyenek annyit mint egy disznó.
2014. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%

A férfiaktól meg csak annyit, hogy kicsit formálják a testüket, nem legyenek, lusta, puhány disznók. Ez nem sok.

Bár ezt sem mindenki várja el, nem mindenkinek egyforma az ízlése.

Ha viszont valakinek az izmosabb férfiak tetszenek, akkor szíve joga, hogy olyat válasszon. Az ilyen alkatú srácok közt is vannak kedvesek, rendesek, normálisak.

2014. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy te hallod! Remélem nem fog veled összejönni!
2014. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!