Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha interneten megismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha interneten megismerkednétek valakivel aki tök rendes és tetszik is de elég messze lakik elmennétek hozzá? Vagy megengednétek hogy elmenjen hozzátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát, egyszer megszívtam egy ilyennel, úgyhogy nem ismerkedem interneten soha többé :D
2010. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elmennék, vagy megengedném hogy ő jöjjön ha úgy alakul. Csak előtte alaposan megismerném, ami nem 2 nap:)
2010. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát már vagy 1 hónapja beszélünk de szerintetek hogy kéreckedjek el anyától hogy elengedjen hozzá? XD
2010. júl. 10. 00:10
 6/19 A kérdező kommentje:
am miért szívtad meg kifejtenéd ? :D
2010. júl. 10. 00:11
 7/19 anonim ***** válasza:

Én majdnem 1évig beszéltem msnen egy sráccal. Megbeszéltük, eljött, jól éreztük magunkat, és 3 hónapos kapcs lett belőle.


Anyudnak meg mondd azt, hogy van egy lány, nagyon kedveled. Szeretnéd megismerni, mert még csak neten beszéltetek, de kedves, jófej.. csak az a baj, hogy nem a szomszéd város, és szeretnéd ha elengedne. Ennyi.


Mellesleg milyen messze lakik a lány?:)

2010. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hát nem lány hanem fiú XD de am kb 200 km-re honnan gondoltad hogy lány?
2010. júl. 10. 00:20
 9/19 A kérdező kommentje:
és neked hány km-re lakott? és élőbe is tetszettetek egymásnak?
2010. júl. 10. 00:22
 10/19 anonim ***** válasza:

Csak azt hittem egy fiú kérdezi, mivel a fiú szokott először menni egy lányhoz, de bocsi akkor.:)


200 km, az nem kevés..:S Anyud ha engedékeny, akkor könnyebben elenged.


De én inkább azt mondom a fiú menjen először, mert milyen már az, hogy elmész egy idegen sráchoz (jó, persze már beszéltetek, és valamelyest ismered), egy idegen városba, EGYEDÜL.


Beszélj a fiúval, és menjen ő.


Amúgy hány évesek vagytok?

2010. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!