Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy felmérés szerint azok a párok boldogabbak, ahol a nő szebb, mint a férfi?

Figyelt kérdés

Egy szociális kísérlet során párok képeit megmutatták független embereknek, és kérték, hogy értékeljék a megjelenésüket, mennyire vonzók.

Ezután meginterjuvolták a párok tagjait külön-külön. Azt tapasztalták, hogy azok a párok, ahol a férfi vonzóbb, mint a nő, kevésbé elégedettek. A nő elhanyagolva, mellőzve érezte magát, a férfi frusztráltnak, elégedetlennek.

Ezzel szemben azok a párok, ahol a nő volt a vonzóbb, boldogabb kapcsolatról számoltak be. A nő úgy érezte, a férfi igazán törődik vele, és mindenben számíthat rá, míg a férfi szerencsésnek érezte magát, hogy ilyen párt talált.

Mit gondoltok erről? Jogos akkor, hogy egy pasi inkább olyan nőknek udvaroljon, akiket igazán csinosnak érez, minthogy "leadja a szintet"?


2014. nov. 11. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az mindegy, h ez igaz-e vagy nem, de a nő tudja ha nem vagy totál oda érte... érzi. Miért udvarolnál olyannak aki nem jön be neked? Én nem teszem...
2014. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de egy rakás pár van, ahol egyszerűen nem létezik, hogy a férfi odavan azért a nőért.. :D
2014. nov. 11. 18:28
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ahol szebb a nő, ott gazdagabb a férfi. Jó, ez csak vicc volt.


Valójában arról van szó szerintem, hogy amelyik férfi önmagánál vonzóbb nőt fel tud szedni (és nem a pénzével), az dominánsabb, férfiasabb karakter, ezzel vonzza a nőket. És így érthető, hogy boldogabbak. A férfinek szép barátnője van, a nő pedig igazi férfi oldalán van.

2014. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy gondolom, hogy a szépségnek annyi köze van a boldogsághoz, mint Orbán Viktornak a demokráciához!
2014. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es, maradjunk már reálisak! Nekünk férfiaknak igenis fontos, hogy amikor a párunkra nézünk, úgy érezzük, hogy gyönyörű..
2014. nov. 11. 18:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Amelyik kevésbé jól kinéző férfi egy igazán szép nőt szed fel, annak biztos nagyon jó a személyisége, biztonságérzetet ad, talpraesett stb. Ebbe bele lehet szeretni és vele maradni hosszútávon. A nő szeretettnek érzi magát, a férfi pedig boldog, hogy megkapta az álomnőt.
2014. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A való élet ezt a felmérést ugyanúgy megcáfolja, mint a többit. A szépségnek nem sok köze van a boldogsághoz.

Ráadásul szépség relatív. Ki döntötte el ebben a felmérésben, hogy ki a vonzó és ki nem? Mert lehet, hogy XY azt mondja, Pancsa helyes csaj, a párja, Jani viszont átlagon aluli. Én rájuk nézek és azt mondom, Pancsa randa mint a bűn, Jani viszont egész helyes srác.

Ennyit erről.

2014. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7: mint írtam, a párok képeit független szemlélőknek mutatták, akik értékelték a megjelenésüket. Az értékelésekből átlagot vontak. Így készülnek a szociális tanulmányok.
2014. nov. 11. 18:38
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ami még nagyon érdekes, hogy ha a férfi a vonzóbb, annak mi köze hozzá, hogy a nő elhanyagolva érzi-e magát, vagy sem? Elképzelhető, hogy a férfi úgy bánik vele, mint egy királynővel.

Vagy ha a nő vonzóbb, mindenképpen szerencsésnek fogja magát érezni a férfi? Lehet, hogy közben egy rideg, érzékelten, hisztis, idegőrlő hárpiáról van szó.

2014. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Milyen felmérés ? Adjál linket. Egyébként már előre röhögök rajta de nembaj.

"Nő szebb, mint a férfi" sosem jutott még eszembe ténylegesen összehasonlítani a "szépségemet" egy nőével, lehet velem van a baj :DDD

2014. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!