Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nagyon megharagudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon megharagudtok egy pasira, ha az nem veszi a jeleket?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, velem most ez történt...
2014. nov. 11. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem. Ha mérges is vagyok, akkor magamra vagyok mérges, mert biztos én rontok el vmit. De egy idő után elfelejtem az embert, ha nem veszi a jeleket. Keresek mást.
2014. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ha sokáig nem veszi a lapot tovább állok és békén hagyom.. ,illetve nem foglalkozom vele a továbbiakban
2014. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Miféle jeleket??? Orra alá dugod a pi-sádat? Amiket te jeleknek vélsz az neki egy hülye ribi agymenése! Erre gondoltál már?
2014. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Jeleket."


Morse vagy rádió, mikró?

Mert nem mindenki gondolatolvasó, és, vagy nem gondolja, biztos benne, hogy "jeleket küldöztök" neki, mivel amúgy is bizonytalan.

Nem egészen így működik ez!

2014. nov. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, a pasi én vagyok :)
2014. nov. 12. 00:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeken a "női jeleken" mindig kiakadok... komolyan, létezik egyáltalán olyan férfi, aki ismeri ezt a női logikával dúsított morse-ABC-t?
2014. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. A pasik vakok, általában nem veszik észre a jeleket, ha 2x3 méteres villogó táblán van ,akkor sem. Éppen ezért én egyenes szoktam lenni és nem kertelek. Ha azt se veszi észre valaki, akkor tovább szoktam állni, de nem sértődök meg valakire, csak mert nem kellek neki.
2014. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!