Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj csupa olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj csupa olyan jeleket mutat hogy bejövök neki (sétálás kéz a kézben, sok ölelés, kijelenti hogy jó velem, elvagyunk. ), akkor miért ráz le folyamatosan kifogásokkal, mikor a találkozást firtatom?

Figyelt kérdés
Nem lehetetlen a találkozás, csak nehéz vele összehozni.
2014. okt. 2. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
friendzone madafakka
2014. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

barátság? :DDDDDDD

valakivel sétálunk kéz a kézben barátságból? :D

2014. okt. 2. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a határaidat a pincsiségedet teszteli.

hogy benyeled-e a lerázást,büntetlenül hagyod-e,mit lépsz rá egyáltalán.

ezek alapján keményebb játékos a csaj és egy darabig izgatja a vergődés,ugyanakkor undorodik is tőle,ezért koptatja a vergődőket,akiket tud mozgatni,irányítani.


legyél határozottabb-6ra ott vagyok érted pá.-de nekem nem jó mert...-majd megoldod máskor.

2014. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attól fögg hány évesek vagytok. Én nekem pl első szerelmem 13 évesen volt, és tényleg nagyon szerettem. Párszor el is hívott valahova, és én is akartam vele találkozni, de én akkor ilyen "spontán" találkozókra gondoltam, nem megbeszélt randikra. Ez nem azért volt mert nem annyira szerettem a fiút, hanem mert akkor az ismeretségi körünkben szinte senki se járt senkivel, ilyesmik nem voltak...és valahogy fura volt "elsőnek lenni", a lányok is piszkáltak volna, meg a szüleimnek sem tudtam mit mondani (nem mertem). Na meg falun minednki ismer mindenkit, és nincs olyan hely ahol úgy istenigazából kettesben lehettünk volna.


Lehet ez a ti probléémátok, bár nem tudom

2014. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!