Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az olyan pasikról, akik arcra jóval fiatalabbnak tűnnek a koruknál?

Figyelt kérdés
25-26 évesen még 19-20-nak tippelik őket stb.
2014. nov. 12. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces...az én férjem egy tipikus példa erre...28 éves, de rendszeresen kérdőjelezik meg nála, hogy elmúlt már 18, tényleg iszonyat kölyök feje van...És vicces szituációk adódnak belőle, amikor kiderül, hogy felesége van meg gyereke, általában mindenki nagyon meglepődik rajta...:D
2014. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De inkább arra irányult a kérdés, hogy nagyon taszítónak találjátok-e..
2014. nov. 12. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiu letemre elmondom neked hogya kolyok pofi nem vonzo.Jo biztos akad lany akinek bejon vagy epp nemerdekli.De ezektol fuggetlenul. A magas ferfias áll.Ferfias borosta,fekete dus haj az orok favorit a csajoknal....
2014. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(
2014. nov. 12. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan csaj, akinek csaptam a szelet. Eléggé felszínes csaj volt, mint kiderült számomra. Szóval kibökte, hogy fiatal vagyok még hozzá és ő fiatalabb srácokkal nem kezd. Összeráncoltam a szemöldökömet. Kérdem miért te hány éves vagy? mondja 21. Aha mondom szerinted én hány éves vagyok? Kiböki, hogy 19. Ahaa mondom értem. De úgy személyiségre érettségre azért jó lennék? Igen, dehát fiatalabb vagyok nála és ez egy elv amit ő követ. Erre hangosan felröhögtem. Kérdi min nevetek? Mondom neki az jó, mert én 6 évvel idősebb vagyok nálad.. Majd hátrafordultam és kacarászva otthagytam.... :D
2014. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy nem taszítónak találják, hanem nehezebben vesznek komolyan.


Egyébként követheted az én példámat. Elmész edzeni és felszedsz izomzatot. Sokkal kissebb az esélye, hogy az arcod miatt elutasítanak ha 90-120kg izmod van.


Nálam az elő se fordul, hogy nők megvetően, lenézően néznek rám.

2014. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24 vagyok és rendszeresen 16-17-nek néznek... Bár általános érvényű következtetést nem tudok levonni: engem rengetegen utasítanak el a kinézetem miatt. Mondjuk tény, hogy nem vagyok jóképű.
2014. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kattanajtok már le a jóképűségről. Nem a jóképűségen múlik az egész, hanem hogy ne tekints minden nőre úgy mint potenciális partnerre, meg legyél magabiztos. Helyette kiválaszd akivel

1. tudsz beszélgetni

2. keresi önmagától a társaságodat

3. viccesnek is talál.

4. jól érzed magad vele


100 csajból van talán 1 ilyen. Érzed a kémiát. Na arra kell hajtani. Annak meg tökmind1 hogy nézel ki.

2014. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!