Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, miért nem érdekelnek...

Csajok, miért nem érdekelnek titeket a koruknál fiatalabbnak kinéző, alacsony srácok? Most komolyan ennyire kevés lánynak jönne be a genetikailag fiatalabbnak kinéző fiú, férfi?

Figyelt kérdés
Olyan mintha sokkal vonzóbb lenne náltaok egy őszülő, vén 30 éves, aki kinéz 40-50-neki, mint én 24 évesen lassan, akit néztek már 15-nek is.
2013. jún. 12. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ember, ez azért van mert nem vagy férfi. Kisfiús adottságaiddal nem nézik ki belőled hogy meg tudnád védeni őket. Menj el gyúrni 2-3 hónap és teljesen kikupálódsz, a tesztoszteron szinted is megemelkedik.
2013. jún. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Számomra ciki lenne (23 évesen) egy olyan pasival megjelenni - pl. egy buliban aki - 15 évesnek néz ki.
2013. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia, szerintem is menjél edzeni vagy valami. a magasság az mindegy, én nő vagyok, nekem pl. mindegy, sőt, kicsit zavar is, ha valaki túl magas.

inkább az fontos, hogy legyen erős a testalkata, de ne a felfújt izmokra gondoljál, hanem csak simán, természetesen erős. semmi dopping vagy ilyesmi. mert az nem vonzó.

ha fiatalabbnak is nézel ki a korodnál (ami egyébként szerintem nem baj), de szép a testalkatod, meg van önbizalmad, akkor fogsz találni magadnak valakit, mert erős lesz a kisugárzásod.

2013. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: mert sajnos kevés kivételtől eltekintve még mindig ősi ösztönök alapján választanak párt a lányok, hiába éljük az ész és értelem korát.


#1: az a társadalom szégyene, ha egyáltalán szóba kerülhet az, hogy valakit is meg kell védeni fizikailag. Ez a XXI. század, ha esetleg nem tűnt fel. (Bár - mondom, szégyen, de - van olyan környék Magyarországon is bőven, ahol nem tűnik fel.)

2013. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

HKHV mozgalom, ez miért SAJNOS?

nem számítógépek vagyunk, hanem élőlények, még jó, hogy a természeti törvények alapján választunk párt. te talán a bizonyítványaik alapján választod ki a partnereidet?

2013. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ennyit arról, hogy a lányok jobban elnézik a fiúk testi hibáit. :(
2013. jún. 17. 15:29
 7/13 anonim ***** válasza:

#5: nem a bizonyítványuk alapján, hanem a mai korban szükséges kompetenciák megléte alapján. És bizony ebben nagy súllyal szerepel a logikai képesség, a műszaki dolgok működésének legalább alapfokú megértése, és hasonló szellemi-kombinatív képességek. (A lexikális tudás viszont kisebb súllyal szerepel, azzal engem ugyan nem nyűgöz le senki, ha fejben tárolja a postai irányítószám - település táblázatot, vagy minden felmerülő gondolatra tud mondani legalább egy filozófust.)

Akinek ez nem tetszik, menjen, és éljen a természetben. (Ami nem azt jelenti, hogy vasárnap MP3 lejátszóval a fülében felmegy a Hármashatár hegyre, és megnézi a füstben úszó Budapestet. :P)

2013. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért ne kenődj el. Vannak olyan lányok is, akiknek több eszük van, mint ösztönük, még ha nincsenek is sokan. Ne add fel.
2013. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja... #5, arra nem válaszoltam, hogy miért sajnos. Azért sajnos, mert az embert nem a fizikai ereje, a szépen fejlett muszklijai, hanem mindenek előtt az esze tette emberré. Tehát ha másért nem, ezért illik figyelembe venni a párválasztásnál (és nem csak elhazudni, mert azt megteszik a lányok szinte kivétel nélkül). És ott van az is, amit a mai korról írtam, de mondok hozzá könnyen érthető példát: ma egy programozó nagyobb eséllyel tud eltartani egy családot, mint egy árokásó segédmunkás. (Ugye az előbbi CSAK az eszét, az utóbbi CSAK a fizikai erejét használja a munkája elvégzéséhez. Mielőtt valaki beszólna, nem vagyok programozó. Igaz, kubikos sem.)
2013. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

HKHV


hát ha ezt most komolyan írtad, akkor az elég abszurd.

én is próbáltam racionálisan gondolkodni a párválasztásról egy (elég rövid) ideig. de mikor rájöttem egy randin, hogy a velem lévő talpraesett, intelligens, jó anyagi helyzetben lévő férfi, aki még jó beszélgetőpartner is volt, egy fikarcnyit sem vonzó a számomra, és képtelen lennék megcsókolni, át kellett gondolnom a dolgokat.

és most már van annyi önismeretem, hogy tudjam, nem a képzettsége meg nem a logikai képessége fog meg elsősorban egy férfiban, hanem a fizikai vonzalom az elsőrangú. és ezután jöhet a többi ráadásnak, mert persze az is nagyon fontos, hogy valakivel jól tudjak beszélgetni. De ha első körben nincs meg a fizikai vonzalom, akkor a többi teljesen hidegen hagy, csak barátnak tekintem a másikat, és barátokkal meg nem szoktunk lefeküdni. és én nem gondolom, hogy ettől butább lennék. ez egyszerűen így van, mivel a párválasztás elsődleges célja valójában a szaporodás, és nem az információcsere. akkor is, ha nem szaporodik az illető pár. biológiai lények vagyunk, és nem robotok, hogy az legyen a fontos, hogy ki tudja jobban kezelni a GPS-t, vagy mit tudom én mit.

2013. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!