Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » G-pont stimulátor srácoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G-pont stimulátor srácoknak?

Figyelt kérdés
A neten szörfözve találtam a kérdésben említett stimulátorokat és kicsit meglepődtem. Tényleg van srácoknak "G-pontjuk" és ezt lehet ezekkel stimulálni? Milyen érzés ez és mennyire valósítható ez meg?

2014. nov. 12. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a prosztata, kellemes masszírozni, de önmagában nem elég az orgazmushoz. Viszont egy ilyen vibráló bügyürével lehet, hogy jó.
2014. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"G-pont ........ srácoknak?" Még a nöknél is vitatott.
2014. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, prosztata izgatónak hívják. (a tisztán prosztata orgazmust tanulni kell :) ) De kiváló kiegészítő izgatás a legtöbb férfinak.
2014. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ez hogy működik pontosan? Ahogy láttam van olyan, amit be is lehet kapcsolni és akkor vibrál. csak simán "beteszem" és elérem vele a prosztatát, miközben maszturbálok és akkor még intenzívebb orgazmust lehet elérni, vagy hogy működik ez?
2014. nov. 12. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ahogy mondod.

Persze ha rá tudsz hangolódni meg már nem először csinálod a prosztata izgatásától is el tudsz sülni úgy, hogy a farkadhoz nem is nyúlsz. De ehhez tapasztalat kell.

2014. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van aki szereti a prosztata masszázst
2014. nov. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!