Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezrt taszitanak a szep nok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezrt taszitanak a szep nok?

Figyelt kérdés

Az olyan noket keresem Akiknek van valami betegsege,vagy tul koverek...esetleg csunyacskak.Ugy erzem csak az ilyeneknel van eselyem.De kozben azt is erzem,hogy igy termeszetes....Es az ilyen lelki bajos,vagy duci nok izgatnak igazan.De nem nagyon jon ossze.Lecsapnak sokan ezekre a lanyokra is :/

A szep nok meg sem mozgatnak.Fel se all rajuk.Az onbizalom hianyom miatt lehet??


2014. nov. 12. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2014. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Massal is van ilyen?
2014. nov. 12. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű. Ha szépnek látod a mások által szépnek ítélt nőket, és a csúnyaságot is felismered, akkor szerintem biztosan az önbizalomhiányod az oka.
2014. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ez mennyire gyakori,hogy siman elfogadtam,hogy melyik reteg az enyem? :D de most komolyan....A szepek taszitanak nagyon.
2014. nov. 12. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam. Valószínű azért gondolod ezt, hogy 'ennek a rétegnek', úgyis mindegy alapon, bárki jól jön.
2014. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!