Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszítanak az emberek? 17L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítanak az emberek? 17L

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy zoofil lennék, vagy ufókra izgulnék, de a legtöbb embernél egyszerűen az az első gondolatom, hogy semmilyen romantikus/szexuális jellegű kapcsolatot nem akarok tőle.

Első sorban a fiúkhoz vonzódom, de akadt már, hogy lány tetszett, újabban viszont senki...Miért van ez? Nincsenek külső elvárásaim, amik teljesíthetetlenek lennének, inkább az, hogy ezek a rosszabb fajta"mai fiatalok" kiábrándítanak.

Mit tegyek, hova járjak?

17L



2014. aug. 28. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám én megértelek
2014. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Margitsziget, sportklubok, parkok. Ezek a helyek tele vannak "páwa, swag, yolo" emberekkel is, de vannak ott normális emberek is. Lehet csak sétálnak, edzenek vagy ülnek egy padon és olvasnak. Azért nehezebb észrevenni őket, mert nem feltűnősködnek mint a többség.
2014. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezaz! #1 te vagy az ász! A burkolt szexuális közeledés majd visszahozza az emberekbe vetett hitét!


Kedves kérdező: Valószínűleg mint írtad kiábrándított a korosztályod. Járj ugyanúgy emberek közé ahogy eddig, csak azokat keresd akik látnak és hallgatnak ahelyett, hogy néznének és beszélnének mint a többség...

2014. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tapsot a hármasnak!


Vagy ez, vagy aszexuális vagy. Ugyan erősen gyanítom, hogy nem, de hátha.

2014. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

(eddig 6 privátüzenetet kaptam, ilyesmiket nem szeretnék, köszönöm.)

Budapesten még könnyebb dolgom lenne, de így vidéken úgy érzem nincsenek művelt, okos, de vicces, vagány fiúk. Nem is feltétlen velem egyidősre gondolok én sem, 18-23 éves korosztály körülbelül. Csak ugy aki valamire való lenne, elmegy Budapestre/más nagyvárosba egyetemre.

2014. aug. 28. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj te is egyetemre, itt sok normális arc van, remélem én is, meg sok elvont búra.
2014. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, jó lenne:)

Még 4 évem van a középsuliból...

2014. aug. 28. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert még engem nem láttál ;)
2014. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kismutyesz_ ***** válasza:

Majd találsz valakit, aki mindent megváltoztat. Volt egy 17 éves lány (én is most leszek annyi), akiért küzdöttem majdnem fél évig. Holott tudtam, hogy egy másik srácért volt oda eleinte. Aztán ahogy beszéltünk, úgy kedvelt meg, és én is őt. Szóval nem csak a felnőtt korosztályt kéne nézni.

Egyébként nem tudom, hogy hol laksz pontosan. Ha szeretnéd akkor privátban le írhatod. Győrt ismerem leginkább. És hagyd, hogy magától alakuljon ki az érzés.

17/f

2014. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!