Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el ezt az ostobaságot?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és tudom,hogy baromság,de "beleszerettem" az egyik tanárnőmbe.Persze,igazából ez nem szerelem,csak túlzott tisztelet és rajongás meg vonzódás.Meg hogy a hormonok ilyen korban...tudom.

Már egy fél éve próbálom abbahagyni és elfelejteni,mert nekem is rossz,hogy ilyesmikkel törődök,és feleslegesen feszélyezem magam,és neki is rossz gondolom,mert nem tudja miétt vagyok ilyen.Úgyhogy tényleg baromság,de ahogy meglátom,és a szemébe nézek lefagyok és elszorul a torkom.Amúgy fiataos,vidám,kedves mindenkivel,de én kb.pont az ellenkezője vagyok ennek,úgyhogy ezért sem értem miért jön be.Am. éneket tanít,járok hozzá kórusra,szolfézsra( ált.végigfeszengem az egészet) meg néha megkér szolfézson,hogy zongorázzak el ezt-azt,mert elvileg jól zongorázok.(a teremben van zongora)Tehetségesnek tart meg minden.

Már mindent megpróbáltam,teljesen elzárkózta előle,próbáltam megutálni(a hibáinál fogva),próbáltam másra koncentrálni,hogy ne érdekeljen,de egyszerűen nem megy.Még mindig hatással van rám.Sőt,talán mégjobban vonzódom hozzá.

Egyszerűen nem értem,miért van ez,nem is érdekel,de tudnátok valamit ajánlani,mit csináljak,hogy elfelejtsem?


Főleg aki hasonló helyzetben volt már.Trollkodók ne.Köszi



2014. nov. 12. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

"14 éves lány vagyok, "beleszerettem" az egyik tanárnőmbe"


Beszarok!

2014. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Anonymus kérdező válasza:
Keress egy fiút, és szeresd őt, rögtön elfelejted a kedvenc tanárod.
2014. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez olyan trollos téma :)
2014. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet gúnyolódni,de idézőjelbe tettem,egyáltalán nem vagyok belé szerelmes,csak nagyon szimpatikus,és nagyon bejön a stílusa.


Keresd fel a WC-t,az segít

2014. nov. 12. 23:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy trollos téma,és kissé hihetetlen,de csak segítséget szeretnék kapni.
2014. nov. 12. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
elektrosokk és lobotómia jó lesz megoldásnak?
2014. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most beleszeretté vagy nem?
2014. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lévén, hogy férfi vagyok, nem voltam még ilyen helyzetben. Viszont azt tudom, hogy az érzelmi világodat tudatosan nem tudod befolyásolni. Szimplán fogadd el, hogy bejön és kész. Attól, hogy valakinek a személyisége és a külleme tetszik, még nem törvényszerű társkapcsolatba lépni vele.


Az ilyesmi esetekhez érdemes is hozzászoknod, mert minél inkább az érdeklődési körödre specializált körökben forogsz, annál több rokonszenves emberrel fogsz találkozni.

2014. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!