Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit néztek meg egy fiuban? A seggét is? És nektek a seggében mi tetszik? Csak lányok válaszát kérem!

Figyelt kérdés
CSAK Lányoktol fogadok el választ.
2014. nov. 12. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan ellenőrzöd hogy tényleg lányok?
2014. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülye kérdés. Mi tetszhet egy fenéken? A formája nem?
2014. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sehonnan nem tudom leelenőrizni

csak bízok a becsületes emberben.

Amugy cak hallottam hogy egy lány azt

mondta hogy" jó a segge annak a srácnak"

2014. nov. 12. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl tetszik ha nem lóg a segge a térde alá... Ezen kívül kb pont lesz@rom h milyen a segge. Nem azt fogom nézni, hanem az arcát, a szemeit.

17/l

2014. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg azt hogy nem egy bunkó

paraszt hanem egy érdekes eés intelligens ember?

Amúgy az eddigi válaszokat Köszönöm.

2014. nov. 12. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:

A formája:) nyílván nem az az elsődleges de ne legyen löttyedt hanem szép feszes:)

Amúgy nekem fontos, hogy igényes legyen. Itt például gondolok olyanra, hogy ne legyen szakadt koszos a cipője, ne legyen a nadrág alja szétjárva (ez a halálom). Egyértelmű a tiszta ruha, rendezett haj stb.

Az meg alap dolog, hogy legyen normális, ne nagyzoljon és lehessen vele normálisan beszélgetni.

Ja és a borosta szexi! :)

19/L

2014. nov. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!