Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csinos vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csinos vagyok, de nem vagyok vekony, akkor is elerhetem, hogy felfigyeljenek ram a ferfiak?

Figyelt kérdés

Tulsagosan nagy az onkritikam, es az a helyzet, hogy nem tudom, hogy miert azok a nok tetszenek a pasiknak, akik nagyon vekonyak. Speciel ez van az egyik csajjal is, nagynak tunnek a mellei, bar mint kiderult azert, mert szivacsos nagy melltartokat hord, viszont, ha sima topot vesz fol, a teste olyan, mintha egy deszka lenne. En meg igaz, hogy teltebb vagyok, meg ha 40 kgra is fogynek, akkor se lennek vekonyabb, mert szeles a csontom.

Szoval az a helyzet velem, hogy szeles a csipom, vekonyabb a derekam, es a vallam kb olyan szeles, mint a csipom.

Egy vekony novel ellentetben, es soha nem fogom felkelteni a pasik erdeklodeset?

Amugy 168 cm, 62 kg vagyok


2014. nov. 13. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyörgök küldj egy képet.
2014. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
majd egy pár év múlva emlékezz vissza, mennyi badarságot hordtál itt össze.
2014. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta azt a marhaságot hogy a pasik a deszkákra buknak?

Az összes barátom közül talán 1-2 van aki bukika deszkákra, a legtöbben mint a teltebb formákat kedvelik. Azokat a nőket akin van mit fogni.

2014. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Honnan tudod, h milyen a csontod a sok háj alatt? Tudod, kinek széles a csontja? pl neki:

[link]

ezerszer jobban néz ki, mint egy löttyedt, hájas, narancsbőrös, izzadt, szagos test.

2014. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igy latatlanban is jo no vagy, en 165/55 es ilyenen nem szabad problemazni:-))) Ez zomeben kisugarzas kerdese szoval nyugi:-))))
2014. nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4es. Mar meg se haragudj, de alig van rajtam haj, szoval onnan tudom, hogy szeles a csipom! Milyen tapintatlan bunko vagy!
2014. nov. 13. 09:05
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Igen, elérheted.

Ha meg bókokat szeretnél, ide is linkelj egy képet magadról, tuti csomóan írnak majd hogy bejössz nekik :)

2014. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hol van már a kép?
2014. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!