Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő csinos, sok esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő csinos, sok esetben miért hiszik azt, hogy ribizli és hatalmas igényei vannak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy olyan nők is tudnak idegesítőek lenni, akik elég igénytelenek, és több csinosarcú nő, is lehet kedves, hűséges aki mellett leélném az életemet. Mégis ezen az oldalon azt látom, hogy a kicsit is jól kinéző csajokat leribizik és azt hiszik csak gazdagon, izmosan lehet csinos nőt szerezni, pedig én úgy veszem észre, hogy csak türelem és hozzáállás kérdése az egész.
2014. nov. 6. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mert a legtöbb ilyen nő általában az, és egyből levetítik mindenkire..
2014. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ne alapozz nagyon az itteni válaszolókra. Annyiféle ember van, és itt sokan azért olvasgatnak meg írogatnak, mert kielégületlenek/csalódottak stb.
2014. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván minden ilyen megítélés alaptalan. Attól, hogy véded ezeket a nőket neked nem fog több punci járni hiába erőszakoskodsz.
2014. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen egy részük hülyének néz, ha bármiféle kommunikációba folyok velük. PEdig nem vagyok rossz pasi, csak megkérdeztem múltkor egy ilyen lányt, mert "eltévedtem" :D


És el lettem küldve a picsbe.


Egyébként nem "hatalmas igények" hanem inkább:


Úgyis foglalt minek menjek oda? :D

Akárhány csajt kinéztem, megjelent a pasija, ha nem élőben akkor telefonon.


Nálam meg foglalt csajszi kamu csajszi :)

2014. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Ki mondta, hogy védem őket? Én csak az előítéleteket nem tudom megérteni, amik elég gyakran alaptalanok, mert látásból nem lehet megítélni azt, hogy milyen a személyisége. Nem egy kinézetre igénytelen nővel találkoztam aki belül is borzalom. Amúgy is nekem nem az a célom, hogy minél több nőt dugjak nem vonz ez az életmód.
2014. dec. 10. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Az igények azért tényleg arányban vannak a jó külsővel, nem gondolod?
2014. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, mert kinek kéne egy nagyon kövér partner maga mellé, a külsőt lehet fejleszteni, ha van akaraterő, de túlzásnak állítom, hogy mindegyik pénzre megy és kihasznál.
2014. dec. 10. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
épp most akartam megkérdezni ezt. de rátaláltam a te kérdésedre:) kiváncsi vagyok a válaszokra, azért írok
2014. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!