Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy rohadtul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy rohadtul rusnya fiúként legyen végre valami normális életkedvem?

Figyelt kérdés
Mindig látom ezeket a gyönyörű,csinos,szexis,kívánatos fiatal csajokat,akik teljesen semmibe vesznek és tesznek rám,én meg csak állok és csorgatom a nyálam eszeveszettül,sosem volt még barátnőm 20 évesen.Persze miután fb-n rákeresek az adott lányra,kiderül,hogy jó ideje kapcsolatban van valami szépfiúval...engem még tényleg le sem szarnak,mert rohadtul rusnya vagyok.Már beletörődtem amennyire tudtam,az arcomon nem lehet változtatni,de mégis éget az érzés legbelül időnként,hogy nekem sosem lesz esélyem lányoknál,nem lesz részem az örömben,amit okoznak,és ilyenkor depresszióba hajlok elég sokáig..
2014. nov. 13. 19:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a gondolkodásmódot, nézd pozitívan a dolgokat!
2014. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
A sorozatgyilkosok és erőszaktevők ezt könnyen kiküszöbölik.
2014. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nézzem pozitívan?

Mi abban pozitív,hogy ők szépek,a barátjaik helyesek,jól érzik magukat együtt és boldogok,míg én rusnya és magányos vagyok?Ráadásul automatikusan nyomi lúzernek könyvelnek el emiatt,míg őket menőnek tartják pusztán a külsejük miatt.

Ebben semmi pozitív nincs szerintem...

2014. nov. 13. 19:41
 4/31 anonim ***** válasza:
Tanulj meg főzni.
2014. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

legyél olyan éhes, mint én

aztán tanulj meg főzni

2014. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
főzni?minek?
2014. nov. 13. 19:49
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha te nem tartod magad semmire, más miért tenné? Sportolj, tanulj, dolgozz, legyenek céljaid. Ha te elégedett leszel magaddal, azt látják mások is, és több esélyed lesz. De ilyen hozzáállással csak háziállatot javasolnék. Az legalább nem nézi a hozzáállásod, ha szereted, az is fog.
2014. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nincs bajom magammal,tanulok,sportolok,de tudom,hogy rendkívül ronda vagyok.
2014. nov. 13. 19:56
 9/31 Egy senki. ***** válasza:
Küldj már egy képet mert kíváncsi vagyok milyen emberek irkálják ezt ki állandóan??!!!
2014. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdj el pénzt keresni, tök mindegy hogyan, de 10 év alatt biztosan rengeteg pénzt lehet keresni, ha nem a diszkóban izmozol a tiniribizlikkel, 30 éves korodtól pedig nem győzöd majd kirugdosni a Ferrariból a tüzelő szukákat, miközben az addigi szépfiúk leszállóágban lesznek, túl a váláson, teljesen kisemmizve. Onnantól kezdve te diktálod az iramot, csak győzze a farkad :)
2014. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!