Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Androgűn emberkék?

Figyelt kérdés

ugye a félreértések elkerülése végett,az androgűn emberek nem a lányosan kifestett,vagy épp lányosan öltözködő fiúk,vagy fiús lányok,hanem akiknek az arcvonása/teste nagyon uniszex,tehát nehéz megmondani,hogy melyik nemhez tartozik


kérdéseim:

a,láttatok már élőben androgűn embert?

b,milyen neműnek tippeltétek?

c,egy androgűn ember lehet szexi?ha igen,kinek?heteróknak,melegeknek,vagy biszexeknek?


a válaszokat előre is köszi! :)



2014. nov. 14. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Időnként látok a buszon valakit, akinek egyszerűen nem tudom megállapítani a nemét, de még megtippelni sem merném. Így látomásból nem tartom szexinek, de nekem az ilyesmihez amúgy is idő meg ismeretség kell.
2014. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a, Élőben még nem láttam, csak képen.

b, Nem tudtam eldönteni (egyáltalán nem!!)

c, Nem tudom, hogy kinek lehet szexi, de mikor én láttam képen, inkább zavarba hozott és ilyen különös érzésem volt.. ha megismernék egy ilyen embert, ez biztos oldódna. De első látásra összezavaró és picit "nem tudom hova tenni"-érzés volt.

2014. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a) Igen, láttam, lakik egy a lakóhelyemen. Többet is láttam már, de rá emlékszem konkrétan, így a b válasznál őt írom le.

b) Nem tudtam megtippelni sem egy darabig, aztán talán nőre tippeltem. Azóta sem bizonyult be egyértelműen, hogy nő-e vagy nem, de mikor beszélni hallottam, mintha inkább női lett volna.

c) Heteroként egyáltalán nem tartottam egyiket sem szexinek :)

2014. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!