Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerű emberkék! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű emberkék! Ti hogyan csináljátok, hogy népszerűek vagytok?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt,hogy az aki népszerű,hogyan csinálja,hogy ilyen sokan szeretik?És itt most nem a pénzre gondolok,még mielőtt vki ezt írná!!!

Mindenkivel extra kedvesek vagytok,segítőkészek,figyelmesek?Vagy hogy van ez?:))


2011. jún. 6. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aki mindenkivel extra kedves, segítőkész, vagy figyelmes, azok EGY barát "kategória".
2011. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
azért, mert szépek
2011. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Leírom egyik évfolyam társam példáját. A lényeg az, hogy a gyerek osztálya egy teljesen eldugott épületbe van az iskolában, így más öltözködési/viselkedési szokások alakultak ki. Ez a gyerek gondolt egyet, és mikor megindult a meleghullám, elkezdett emósnak öltözködni. (Igazából Disco/emo keverék, lényeg az hogy nagyon buz1s meg érzelgős) és tökre úgy tett mintha megértene embereket. Elkezdte maga köré gyűjteni az embereket, főleg a lányokat. Persze a fiúknak feltűnt ez, ős ők is olyanok lettek mint ő. Majd amikor mindenki olyan lett mint ő az osztályában, hirtelen stílust váltott, és átment napszemcsis party arcba! Minden lány rögtön azt hitte, hogy ő találta fel a spanyol viaszt, és népszerű lett. És azóta ezt csinálja. Ha már elegendően majmolják, új baromsággal jön elő, amit mindneki követ.
2011. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van stílusa az illetőnek jól nézz ki,sok lánynak

tetszik akkor az már népszerű.

Ez van egy emberen sokat dob a külső kinézete,

hogy belül meg mi van az ebbe világba lényegtelen.

2011. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

kedvesnek meg segítőkésznek lenni szerintem fölös, pláne ha valaki osztályelső. Hála égnek érettségizem, 4 éven át egy fia barátom nem volt az osztályban de lelki szemetesnek meg jegyzettömbnek ***** jó voltam.

Jó lenne tudni, a többi hígagyú nemnormális csöcskirakó p!csa mitől népszerű, mitől jó... az a trendi ha valaki hulla részegen összehányja az éjszakai buszt és eltudja mesélni..?

Pont nem ez a kategória vagyok de nálunk ezek voltak a népszerűek.


...Én meg sose voltam még részeg... Pl.


TISZTELET A KIVÉTELEKNEK PERSZE!

2011. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tsz-tag ***** válasza:
erre nincs recept...iszonyú sokat buliztam, akármerre jártam full egyedi öltözködésem volt mert nem követem a divatot hanem diktálom:D rengetegszer voltam részeg és aludtam már buszmegállóba is...voltam megértő és bunkó is, sosem voltam sztár...a kedves rendes lányoknak sem kellettem 15-16 éves koromba szóval tökmind1 mit csinálsz, legyen akár szép, akár csúnya lány mind-mind pofára osztályoz és kész...
2011. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

húú, hát haverkodok úgy mindenkivel, csábítgatok csajokat, nem szarokbe, elérem azt hogy észre vegyenek, vagy kitűnő ruha, vmi zúzós sport, mint ketrec harc, testépítés, kajakozás, vagy iesmi, am ez hülye kérdés, lényeg hogy ne légy f@sz, ne légy beszari, meg ne öltözz úgy mint egy kisgyerek vagy mint egy hülye

Ennyi kb

15/F

2011. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és rúgj be mindig, bukj meg vagy álj szarul a tantárgyakból és jó leszel :D
2011. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
fizetik az elso kort
2011. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én osztályomban sose voltam népszerű. buktam, mindig berúgtam, egyedi ruháim vannak stb. de ott vhogy csak 2-3 taggal voltam jóba.

más osztályokban viszont szinte mindenkivel lespanoltam, meg elmentünk kocsmázni, és akiket ott megismertem azok közt is.

szal ha vhol nem vagy népszerű, máshol még simán le7sz.

ja és az a titok, h add önmagad, + ne parázz semmin, és légy nagggyon laza :D

2011. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!