Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képes egy férfit kielégít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes egy férfit kielégíteni az, hogy mindig mas csajjal van, mindig más csajt fektet le?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
az ösztön, meg a golyók a lába között, ezek hajtják a férfit!
2014. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg a kérdést: miért ne lenne képes kielégíteni?
2014. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy képes kielégíteni, hogy sosem tudhatod hogy mi áll a háttérben.Lehet hogy lelki sérülések miatt, csak ez okoz neki boldogságot.

Nekem az okoz, hogy minél több lányt lefektessek.Hányok a párkapcsolat gondolatától is, elegem lett abból hogy itt vagyok 30 évesen és két kezemen meg tudom számolni, hányszor szexeltem eddig.Nem akarok se feleséget, se gyereket.

Engem az fog kielégíteni ha minden nap más nőt kúrok meg, szőkét, feketét, barnát, alacsonyt, vékonyat, ducit, szüzet, ázsiait, afrikait.Száz alatt meg sem állok.Ettől függetlenül még egy nagyon kedves ember vagyok, meglátnád ha megismernél.

Ne ítélj hogy ne ítéltess.

2014. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávon nem kielégítő de egyébként meg miért ne .. egyszer élünk
2014. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt tenném a helyében, ha megtehetném .
2014. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem elégíti ki, csak egy darabig. A párom pontosan így volt, meg se tudja mondani, hány nővel volt dolga, de nem pár tucattal :) Azt mondta, egy idő után halálosan unalmassá vált az egész, akkor fel is hagyott vele.

Én meg örülök, ő legalább tuti nem fog lelépni amiatt, hogy "nem élte ki magát". :D

2014. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!