Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudnátok szeretni egy olyan lányba akinek nincs melle?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 12:44
1 2
 1/16 DanteSparda ***** válasza:
simán minden akadály nélkül
2014. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

persze

nem az a lényeg..

2014. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a LÁNYBA szeretek bele.
2014. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A kérdés maga kicsit fura, de sokat hangoztattam már, sokan vagyunk sok félék, van olyan akinek a vékonyabb alkatú lányok jönnek és van olyan akinek egyáltalán nem számít a mell méret.
2014. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mellrák, mellműtét utáni állapot. Viszont a helyreállító műtét sokba kerül egyenlőre.

Torznak érzem magam.

2014. nov. 15. 12:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Én egyszer megtettem :( ő volt az első aki visszautasított (és eddigi egyetlen) azóta is egyedül van, ha így folytatja úgy is marad
2014. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ohh sajnálom :(

Hány éves vagy?

2014. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, pár éve volt, már jól vagyok. Igazából jól érzem magam, és elfogadtam, nem is drámázok ezen.... Viszont valaki nagyon udvarol, és nem akarom elutasítani. De félek, h taszítónak tart majd.
2014. nov. 15. 13:15
 9/16 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben, és akkor elnézésedet kérem a válasz béli dolgok miatt.


Hogy is írjam, h ne legyen félre érthető, aki szeret valakit, nem a testét kell h szeresse, mindannyiunknak meg van a története, meg van honnan jöttünk, és mindenkinek meg van az áldozata és keresztje is, ne rágódj ezen és tudom fele annyit nem éltem át és bírnék ki mint te, de ez is mutatja mennyire erős lehetsz, és meg kell értenie neki is, ha veled akar lenni el kell fogadjon olyannak amilyen vagy és ha nem ő de más, majd elfogad:)

2014. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Én úgy tudom, hogy ilyen esetben a helyreállító műtétet elvégzik TB finanszírozással. Szerintem érdemes lenne utánajárnod, ha nem tájékoztattak erről az orvosok.

2014. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!