Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idősebb férfi beletud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb férfi beletud szeretni egy fiatalabb lányba?

Figyelt kérdés

A kérdés szimplán elméleti, a minap gondolkodtam azon hogy egy apám korabeli férfi (50-53) hogy nézhet egy 23-28 éves nőre? Mint nő, vagy mint kislány?


Egyrészt abból indulok ki, hogy sok ilyen korú nőnek már gyereke van, családja, jobb esetben egzisztenciája, tehát mindenképp felnőttnek tekinthető. Másik részről ott van az hogy pl. én 23 éves lány létemre képtelen lennék egy 20-23 éves fiúval összejönni, mert már az is fiatal számomra, és a 18 éveseket meg teljesen gyereknek tartom, pedig nem vagyok öreg :) Tehát a lényeg h minél inkább "öregszem" annál inkább fiatalabbnak tartom a múltbeli korosztályom.


Írok példát is, pl a régi klasszikus romantikus filmekben a főszereplő nőnek aki akkor volt 18-30 között, a filmbeli partnere mindig 50-60 éves férfi volt, és egyrészt nem tűnt fel a korkül. másrészt meg az ilyen filmek azt sugallták hogy ez a normális. Pl. Audrey Hepburnos filmekre gondolok.


Szóval, ti erről mit gondoltok? Egy középkorú férfi tud egy huszonéves lánykára nőként nézni és beletud szeretni, vagy "kis pisisnek" tartja meg? :) (most tegyük félre azt az opciót h csak meg akarná d.gni)


2014. jan. 23. 13:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%

Nézhet úgy mint nőre szerintem. Ez az ötvenes és harminchoz közeli felállás annyira nem is durva.

Viszont azon mindig elképedek, amikor látom, hogy bulikban az ötvenes férfiak a 14-17 éves lányokra nyomulnak! Sok esetben sikeresen!

2014. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
29%
Maximum fellángolni egy ideig. Utána egyszerűen nem elégiti ki őket egy jó külső. Egy huszonéves ember meg bármennyire is okos, nem tud intellektuálisan annyit nyujtani mint a korosztálya a férfinek.
2014. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is nőként tekintenek a 25-30-as nőkre. Úgy elmegy az a pár 10 év 30 után, az ember észre sem veszi és már 50. "Fejben" meg szinte semmit sem változik...
2014. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
39%

Ez emberfüggő. Lehet a lány nagyon érett,és lehet gyerekes.

Vannak olyan lányok akik sokkal idősebbnek tűnnek már. Viszont egy 60 éves embernek már valószínűleg van gyereke. És ezzel a lány elrontja az életét,nem lehet gyereke. És szerintem ez egy életcél,hogy családot alapíts. De ha még lehetne gyereke,milyen gyerek lesz egy 60 éves (öreg)ember mellett? 30 év korkülönbség nagyon sok. Szerintem 10-15 év a maximum,ami még épphogy elfogadható (de már az is problémás). És a filmek azok filmek.

2014. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Miután ez nem egy nagy ritkaság, miért ne szerethetne bele egy idősebb férfi egy fiatalabb lányba? Semmiféle törvényszerűség nincs arra nézve, hogy az egymást szerelemmel szerető emberek közel egykorúak kellene, hogy legyenek. Miután a szerelem egy érzés, és normális esetben nem irányítható, így bőven előfordulhat, hogy az ember egy nálánál sokkal idősebb vagy sokkal fiatalabb partnerbe szeret bele.
2014. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg 31 éves vagyok, a párom 59. 5 éve vagyunk együtt és a jövőt is együtt tervezzük, baba stb... Szóval 26 voltam, ő meg 54 mikor megismerkedtünk. Minden lehetséges...
2014. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló eszembe juttatott egy példát: Egyik barátnőmmel voltunk egyszer egy konferencián, a csaj akkor volt 19 éves. Rányomult egy 45 éves pasi, aki érezhetően összeakart vele jönni, a barátnőm mikor mesélte elképedtem. Oké, h a bnőm elég érett csaj, szellemileg is, külsőleg is, na de hogy egy 45 éves tanult, magas pozícióban lévő férfi ráhajtson, nekem sok volt. A pasinak egyébként nem volt felesége, se gyereke, se barátnő :)


Én is gondolkodom néha, hogy most ha társalgok egy 45-50 éves férfival akkor hogy néz rám, mint bohókás éretlen kislányra, vagy mint egy nőre.

2014. jan. 23. 13:43
 8/45 anonim ***** válasza:
74%

Hogyne .. !!!

Baráti körünkben az egyik családban van egy (most már) 22 éves leányzó. 16 éves volt, amikor összejött a sportoktatójával, aki akkor volt 48 éves!

Titkolták 2,5 évig, majd a leányzó bejelentette a szülőknek és rokonoknak, hogy már jó ideje van párja és be is mutatta nekik.

Gondolhatod, hogyan fogadták. Milyen üvöltés volt és mekkora kiakadás. Főleg (megérthetően!!!) a szülők részéről.

Mivel a leányzó betöltötte a 18. életévét, így összecsomagolt és elköltözött a párjához, akivel azóta is boldogan élnek együtt.

Más kérdés, hogy én és az ismerősi körünkön belül senki nem nyúlna undor nélkül ahhoz a férfihez, mivel nem egy 32 évesnek kinéző istenférfiről van szó.

A szülők próbáltak a hatósághoz fordulni, de semmi sem történt. Bele kellett törődniük és sokáig magukat okolták a kialakult helyzet miatt és, hogy nem vették észre.

Nem is tudták volna észrevenni, mert a leányzó kitűnő tanuló volt, kapott ösztöndíjat, kerületi és országos elismertséget is átvehette. Most pedig az egyetemet is kitűnően végezte el.

Sosem feleselt vissza, mindent megcsinált, amit kértek tőle. Időben otthon volt és nem volt egy kilengése sem.

2014. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Jujj mennyi válasz, köszi! :)


De gondoljatok bele abba az extrém szituba, hha beleszeret mondjuk egy 50 éves férfi egy 25 éves nőbe. Na, és ha a pasinak gyereke van, az kb a nővel egyidős :D Kicsit extrém, főleg ha még a pasi idővel féltékeny is lenne a fiára! :S:D

2014. jan. 23. 13:45
 10/45 anonim ***** válasza:
93%

"Beletud." Pontosabban bele tud.

18 éves tényleg gyerek, még hozzád képest is. A 20-23 éves már nem gyerek. A 23 főleg nem. Akkor sem, ha te annak tartod. A 28 meg pláne nem. (Egyébként soha nem mondd, hogy soha, simán beleszerethetsz te is egy fiatalabba, ha előbb történik meg, mint ahogy megmondaná az életkorát. Láttam már ilyet.)

És teljesen más szitu (sajnos), ha a nő öregebb a pasinál 20 évvel, mintha fordítva lenne.

2014. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!