Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi akar lenni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi akar lenni, mert én kezdem nem érteni a dolgot?

Figyelt kérdés

Szoval úgy nem túl rég azt kaptam meg hogy legyünk barátok (mert a lány kissé vallásosabb, én meg annyira nem).... most meg elmentem vele vásárolni , nekem is kellett valami... jó járkálunk, beszélgetünk közbe, semmi extra csak a szokásos.. aztán leülünk pihenni , úgy a vállamra hajtja a fejét ... ez még nem is volt fura, na ez volt egy negyed óráig...aztán elmentünk enni egyik gyorskajáldába a plázában ahol voltunk... aztán eszünk eszegetünk beszélgetünk.... és megfogja a kezem... még ez se feltétlenül lett volna fura, de aztán megint és megint és megint , aztán már én is , és ez így folytatódott másfél órán keresztül.... és a végén kézenfogva mentünk a buszig, ahonnan hazament...

Ha nem is tiszta az egész, a lényeget rtitek... de most akkor ezt miként értelmezzem? :) Én csak egy baráttal nem megyek kézenfogva sehova... általában, de hát az a baj mondta hogy....


Vajon most akkor lehet mégis akar többet?


24 F


2014. nov. 15. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégis többet akar.
2014. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy nagyon belterjes családból/baráti körből származik vagy nem fogod a "finom" célzásait, hogy többet akar.


Ugyanakkor ha tényleg az volt a baja veled, hogy nem vagy vallásos akkor készülj fel rá, hogy majd megpróbál megtéríteni. Szóval én a helyedben közelednék de ugyanakkor meg nem élném nagyon bele magam, mert félő, hogy neki a hite fontosabb, mint te.

2014. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
kérdezd meg tőle, az a legegyszerűbb :)
2014. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez a vallásában valamiféle köszönés. Csak körül ne metéltessen az apja.
2014. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég egyértelműen arra utal, hogy meggondolta magát. Nagyon ritkán járkálnak emberek kézen fogva mindenféle töltet nélkül :)
2014. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, megkérdeztem, és azt mondta, igazándiből ő se tudja, de már nem bírta ... :) Ezzel csak az a baj, nem jutottam többre vele, mert idő kell neki hogy átgondolja :S Mondjuk én aztán ráérek, eddig tudtam várni...
2014. nov. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!