Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a barátom akar fizetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a barátom akar fizetni, kezdem kényelmetlenül érezni magam emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyunk együtt, de eddig akárhova mentünk, mindig ő fizetett. Tegnap pl. elmentünk sütizni. Én előre megmondtam neki, hogy én hívtam meg, tehát most én fizetek. Nem mondott semmit, majd mikor a pincér kihozta a számlát, előkapta a tárcáját és ő fizetett.

Kezdem emiatt rosszul érezni magam, mert alig merem elhívni valahova, mert ha mindig ő fizet, az neki már sok kiadás lenne. Elmehetnénk vacsizni is, meg ide-oda, de nem bírnám, hogy mindig ő fizessen. A mi családunk amúgy is jobban él anyagilag, ezért még kellemetlenebb.

Már beszéltem vele erről, de csak annyi volt a válasza, hogy nem engedhet engem fizetni, mert az sértené a "férfiúi önérzetét".

Mit csináljak? :/

18/L


2012. máj. 20. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha mindig o fizetne, az nagyon sertene a "noi onerzetedet", es nem tenne jot a kapcsolatotoknak.
2012. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talán mondd el neki ezt amit leírtál ide.
2012. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy fontos kérdés: ő hány éves? Megkeresi a pénzt, vagy ő is a szüleitől kapja?

Ha ő dolgozik, Te pedig nem, akkor szerintem normális, hogy nem a szüleid pénzéből hívod meg őt. Ha ő sem dolgozik, akkor esetleg ezt finoman fel lehet vetni neki: "figyi még Te sem dolgozol, ne költsd mindened rám" ilyenkor talán leesik a tantusz, hogy nem kéne a szülők pénzével "vagánykodni"

2012. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezt úgy kell megcsinálni, hogy egy óvatlan pillanatban kimész a mosdóba,és közben megkeresed a pincért és mondod neki, hogy fizetnéd a számlát :)

Bevált módszer.:)

2012. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Add oda előre a pénzt,mert az valóban ciki,hogy Te fizetsz a tárcádból.A helyszínen neki illik fizetni.

Ne foszd már meg a férfiasságától.

2012. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ő is 18. Nem "vagánykodik".. nem nagy összegekről van szó.. Egy fagyi, ilyesmik.. Engem maga a gesztus zavar, hogy nem hagy soha fizetni.

Jó, megpróbálok vele újra beszélni...

2012. máj. 20. 11:51
 7/17 CMD ***** válasza:
34%

Meg akar venni, az adósává tesz, így bármi van (mondjuk éppen nem akarod leszopni, vagy akármi), lesz mit felhánytorgatni ellened.


Beszéld meg vele.

2012. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
HA sokáig vele leszel akkor ne aggódj el fog múlni XD 5 év után örüljél ha nem ő veszi ki a tárcádból a zsozsót.
2012. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

CMD

Elég rég óta ismerem, biztos vagyok benne, hogy nem ilyen. Mondja is mindig, hogy nem azért csinálja, hogy tartozzak neki, csak szerinte nem illik a nőnek fizetni.

Jó persze, "külsősként" úgy tűnhet, hogy hülye vagyok, és bedőlök neki.. De évek óta ismerem már, és teljesen megbízunk egymásban, plusz azért is mertem vele összejönni, mert ő nem olyan dugáscentrikus alfahím. :D

2012. máj. 20. 12:00
 10/17 Solarian ***** válasza:
Talán mondd meg neki?
2012. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!