Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik fiúval találkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiúval találkoznátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Interneten megismertem két fiút, és már a találkozásnál tartunk. Nem tudnak a másikról, és tudom, hogy az egyikőjükkel már rég abba kellett volna hagynom a beszélgetést, de nem tettem. Külsőre mindketten tetszenek, belsőre meg hát.. Érzelmeim nincsenek irántuk, interneten keresztül nem is tudnék szerelmes lenni vagy kötődni valakihez.

Mindkét fiú ugyanabban a városban lakik, amit ismerek jól, sokszor járok oda, de nem ott lakom. Az egyik egy fekete fiú, de aranyosnak meg őszintének tűnik, mindent elmond nekem, meg sokszor törődik velem, úgy értem, hogy sokszor szokott keresni, többször ír nekem, stb.. Ő 18 éves, mint én.

A másik is egy külföldi egyetemista, ő indiai és 20 éves. Ő is aranyos, meg sokszor foglalkozik velem, de vele többször beszélünk olyan semmilyen témáról, pl. ha együtt lennénk mit csinálnánk, stb.. meg a szexet is néha felhozta, holott a másik fiú eddig egyszer sem.

Nem kapcsolatra gondolok, úgyhogy ne azzal kezdjétek légyszíves, hogy mit akarok külföldiektől, meg keressek inkább magyart, meg ilyenek. Csak szimpla mozi vagy séta lenne, semmi több, lehet, hogy egymásnak nem is fogunk tetszeni. Én szívesebben a fekete fiúval találkoznék, márcsak azért is, mert ő nem mutatta jelét annak, hogy szexre kellenék neki. Csak nem sz


2014. nov. 15. 21:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném megbántani a másik fiút sem.* Bocsi lemaradt.
2014. nov. 15. 21:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Az indiaiak nagy része gazdag.
2014. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tipikus mai lány, gratulálok! Miért kell kettőt hülyíteni egyszerre?
2014. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz semmit se csinálni akkor akár mindkettővel el el járhatsz szórakozni, ebben nincs semmi se. csak ha valamelyikkel komolyra fordul akkor a másikat dobni kell.


de azért érdekelne, hogy hol és miért pont külföldi egyetemistákkal ismerkedtél:D

2014. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te mit akarsz? Mert azt írod kapcsolatot nem. Akkor te is szexet? A fekete is lehet, hogy szexre hajt, de tudja hogy honnan közeledjen feléd. Míg az indiai egyenes is nem fedi az érzelmeit. Mind a kettővel óvatosan! Nem mondom, hogy ne. Felőlem beszerezhetsz egy kínait is, de értsd meg, hogy a fekete is mehet szexre. Legyél óvatos.
2014. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy netes oldalon pont angol nyelvvizsga előtt jól jött gyakorlásnak, hogy tudok beszélgetni angolul, és hát folytatódott a beszélgetés..
2014. nov. 15. 21:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok én sem szexet, mert még nem volt barátom, csak ismerkedni, és ha alakul valami, nem vagyok ellene a kapcsolatnak.
2014. nov. 15. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ők valószínűleg nem csak barátkozni akarnak veled
2014. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan találkozz mindkettővel, ha adott esetben nem titkolod őket egymás elől akkor azzal nincs semmi gond. Viszont ha megvan róluk a személyes benyomásod akkor már szerintem illik "választani" és csak az egyikkel randizgatni.
2014. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magyar lánynak magyar legény a babája!
2014. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!